Techniki „Na Ulicę”

Cześć, z tej strony Zbyszek Syc 🙂

Dziś przygotowałem dla Ciebie nowe wideo z technikami prosto na „ulicę”. Nigdy nie wiesz kiedy ktoś może Cię napaść, więc zawsze trzeba być gotowym, by się obronić.

W każdej sytuacji, dlatego w moim nowym filmie demonstruję kilka prostych technik do skutecznej samoobrony na ulicy. Zapraszam do oglądania:

Sprawdź jak skutecznie obronić się na ulicy korzystając z technik zawartych w kursie „Techniki Na Ulicę” – tutaj >>>

Zbyszek Syc.

Skomentuj wpis!

2 Comments

 • Piotr

  Reply Reply 1 marca 2018

  Dzień dobry mam 52 lata – uważam, że to co Pań pkazuje -jest świetne i przyc`zynia się do tego, ze w trudnych sytuacja szanse zwykłego człowieka zaatakowanego przez bandytę się zwiększają,

  Jeśli chodzi o mnie – należę do tych którzy moga się pochawlić średnią kondycją – sporymi gabarytami ciała (190 ) – wyobrażnnią któ®a się przydaje – nosiłem sie z zamiarem przećwiczenia sytuacji które państwi pokazują – ale pojwił sie w moim życiu proble. Stawy biodrowe – w niedługim czasie będę mieć operację na staw biodrowy – endoproteza – być może za rok dewa – operacja na drugo staw. Luszie z takimi protezami żyją sobie bez problemu – mają potrzebe trochę bardziej być zdyscyplinowanym jesli chodzi o ruchy (zgnanie etc – i tu dochodze do pytania – czy są szkolenia zestawy – albo nawet miejsca w których można to przećwiczyć dla takich osób – zbyt młodych, żeby nie spodziewać się że jeszcze na ulicy moga spotakć potencjalnego napastnika – nie ukrywam, że w takiej sytuacji czyję się nie komfortowo – chciałbym byc oparciem dla mojej żony – a zaczynam myśleć jak ktoś kto nie będzie się mógł obronić

  Pozdrawiam

  Piotr

 • Jak dla mnie bomba.
  W szkole podstawowej, średniej trenowałem judo, potem kendo. Koledzy chodzili na karate. Shotokan, Widzę, że oni mieli rację. Prawie codziennie zaliczam po dwa napady fizyczne nie wspominając o zaczepkach. To ja, nie nieuczciwą konkurencja Express Ilustrowany Polska prezes zlikwidowałem sklepy z dopalaczami w Polsce. Które zakładała i ochraniała policja! Miliony im uciekły dzięki mnie. Kiedyś psy sami mnie napadali, teraz nasyłają bandytów. Rok temu zaliczyłem po napadzie w tramwaju stłuczenie żeber.
  Pierwszy raz obejrzałem Twój film. SUPER, będę stałym czytelnikiem.
  Krzysztof Gwardys, l. 53, prawie 54

Leave A Response

* Denotes Required Field