Cześć, z tej strony Zbyszek Syc. Dziś przygotowałem dla Ciebie, krótki filmik, nagrany podczas Seminarium Systemy we Wrocławiu (02.12.2018). Na filmie możesz zobaczyć moją prezentację nokautującego uderzenia. Wykorzystałem tutaj prostą technikę uderzeń z Systemy – rosyjskiego systemu walki.

Cała sytuacja wyglądała groźnie, bo chłopak który brał udział w prezentacji, przewrócił się i miał przez chwilę problem z dojściem do siebie. Na szczęście udało nam się opanować sytuację, nic mu się nie stało i brał potem udział w dalszej części seminarium.

To wideo, to jednak dobra lekcja pokazująca jak dewastujące skutki mogą mieć takie uderzenia. Dodam, że to było lżejsze uderzenie. Proszę sobie wyobrazić co dzieje się, gdy trafimy kogoś z pełną siłą ?

Zapraszam do oglądania, komentowania i sprawdzenia pełnej wersji kursu „Szybki Nokaut”, gdzie wyjaśniam te techniki:

Jeśli chcesz się tego nauczyć, to masz teraz unikalną okazję, ponieważ wydałem właśnie kurs, gdzie opowiadam o tych technikach! Zachęcam do sprawdzenia tego, zwłaszcza, że liczba egzemplarzy kursu została ograniczona. Kurs zamówisz tutaj:

Więcej filmów i kontynuację tego tematu zobaczysz na tej stronie >>

Warto także sprawdzić moje starsze wideo nagrane podczas Międzynarodowego Stażu Ju-Jitsu w Szczecinie, gdzie również pokazuję te techniki. Zerknij bo tutaj sytuacja jest podobna:

Pozdrawiam, Zbyszek.


Leave a Reply

Your email address will not be published.