"Jak Walczyć z Większym i Silniejszym, Tak By Go Szybko Znokautować i Skutecznie Się Obronić?"

Poznaj Proste Zasady Samoobrony Podczas Walki
z Większymi od Ciebie Przeciwnikami...

Dowiedz Się Więcej!

Drogi Przyjacielu...

Wyobraź sobie, że wchodzisz do klubu i z miejsca przystawia się do Ciebie jakiś obcy pijany koleś, który wymyślił sobie, że ma do Ciebie jakiś problem!

Krzywo się na niego patrzyłeś, albo po prostu chce sie na kimś wyżyć i szuka kogoś do pobicia. Wyobraź sobie, że ten gość jest wyższy od Ciebie i silniejszy od Ciebie.

I nie chce dać Ci spokoju, ponieważ uparł się, że musi się z Tobą bić!

I co zrobić w takiej sytuacji?

Można uciec, pewnie, że tak, ale czasem takie rozwiązanie nie wchodzi w grę ponieważ, albo jesteś z dziewczyną, albo po prostu nie masz jak uciec, bo ten gość wszędzie za Tobą chodzi i jest to bardzo utrudnione. Czasem po prostu nie można uniknąć konfrontacji.

Mógłbyś prosić ochronę o pomoc, ale jeśli to są jego koledzy to może być jeszcze gorzej!

Niestety ochrona w większości tego typu lokali, nie jest zainteresowana tym, żeby Ci pomóc. Prędzej sami Cię wywalą i powiedzą Ci, żebyś bił z nim na dworze, tak żeby oni tego nie widzieli.

Najgorzej!

Mógłbyś zadzwonić po policję, ale ciężko powiedzieć kiedy przyjadą i czy w ogóle przyjadą, ponieważ różnie to z nimi bywa.

Mogą Ci też powiedzieć, że nie mają czasu, albo żebyś zadzwonił jak już Cię ten koleś pobije, to wtedy może zaczną go szukać, ale i tak pewnie go nie znajdą...

Więc jak widzisz liczenie na innych w tej sytuacji to kiepskie rozwiązanie. Bo inni ludzie sami chcą uniknąć konfrontacji więc nie będą się narażać. Zostaniesz kompletnie sam.

Wszystko będzie zależało od Twoich umiejętności i od Ciebie samego!

Jednak paradoksalnie możesz mieć przewagę! Dlaczego?

Ponieważ, on jest pijany i nie spodziewa się, że coś umiesz. To oznacza, że masz element zaskoczenia. Jeśli więc ten gość nie daje Ci żyć, to musisz się obronić.

Jak?

Korzystając z systemu który jest bardzo po prostu. Skupia się na prostych uderzeniach w punkty witalne, oraz na prostych technikach samoobrony.

Podsumowując, jeśli już wiesz, że nie da się uniknąć walki, to zaskocz go kilkoma uderzeniami, a potem go przewróć gdy będzie zaskoczony, obezwładnij go i wyjaśnij sobie zanim o co mu chodzi, zadzwoń na policję, albo po prostu odejdź.

Wszystko zależy od sytuacji i nie będziemy teraz mówili o tym, żeby się wahać. Chodzi o Ciebie i o Twoje życie. Nie możesz więc być obojętny, musisz reagować.

Dlatego stworzyłem prosty materiał, opierający się na technikach które pozwolą Ci skutecznie znokautować większych od siebie przeciwników którzy mają nad Tobą przewagę wzrostu, siły czy są napakowani.

Na każdego jest sposób, dlatego chciałbym Ci przedstawić mój nowy system treningowy krok po kroku:

- "Jak wygrać z większym i silniejszym przeciwnikiem?"

Z czego składa się ten kurs?

Kurs składa się z części pierwszej, z mocnymi elementami combatu, boksu, pszczyńskiej sztuki walki, kickboxingu gdzie pokazuje Ci najlepsze i najmocniejsze techniki które działaj praktycznie na każdego.
Techniki są stworzone specjalnie po to by nokautować większych przeciwników.

Druga część to elementy Systemy, Aikido, Jujitsu, Kravmagi, oraz tego co na prawdę działa w samoobronie. Tutaj dowiesz się jak skutecznie obronić się przed każdym atakiem.

W tym materiale skupiamy się na tym by po prostu odeprzeć atak i zrobić skuteczną kontrę. Dodatkowo omawiam w nim obronę przed kilkoma przeciwnikami.

Czy Tobie też zdarzyło się kiedyś, że czułeś się bardzo niepewnie idąc ciemną ulicą, obawiając się, że osoba, która idzie obok może Cię zaatakować?

To przykre, ale takie sytuacje zdarzają się nagminnie i jeśli jeszcze nie padałeś ofiarą jakiegoś napadu, to nigdy nie wiadomo kiedyś coś takiego może Ci się przydarzyć. Niestety!

Życie uwielbia zaskakiwać i kiedyś możesz się zdziwić.

Dlatego zostań na tej stronie, bo może się okazać, że wiedza, której się tu dowiesz, może bardzo przydać Ci się w życiu! Nawet bardziej niż myślisz...

- Czy potrafisz pomóc drugiej osobie, gdyby ktoś ją zaatakował?
- Czy umiesz obronić osobę, na której Ci zależy?
- Jak czujesz się ze świadomością, że to od Ciebie może zależeć los kogoś bliskiego?

Od Ciebie zależy los innych osób! Musisz umieć obronić najbliższych. Jeśli masz dziewczynę to chyba nie chcesz żeby jakiś bandyta ją napadł i gwałcił?

A Ty mógłbyś jedynie bezradnie patrzeć, ponieważ nawet nie wiedziałbyś jak jej pomoc.

Dlatego zostań na tej stronie, bo jeśli teraz wyjdziesz i potem coś się stanie, ktoś Cię napadnie i pobije, albo jeszcze gorzej pobije bliską Ci osobę - to pretensje miej tylko wyłącznie do siebie!

Bo nie chciało Ci się poświęcić kilku minut na to, żeby zainteresować się tematem i nauczyć się kilku przydatnych technik i sztuczek, które skutecznie obezwładnią napastnika. Chyba nie muszę tego powtarzać.

Pamiętaj! Teraz wszystko zależy od Ciebie!

Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to, że wystarczy znajomość kilku technik, aby skutecznie poradzić sobie z takimi bandytami...

Posiadasz element zaskoczenia, dzięki któremu możesz po prostu obezwładnić takiego napastnika.

To prostsze niż może się wydawać, nie musisz przecież ćwiczyć całe życie, by nauczyć się skuteczniej samoobrony.

Nie musisz być mnichem z klasztoru Shaolin, by umieć zadbać o swoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo Twoich bliskich.

Wystarczy, że nauczysz się podstaw, które będą skutecznie sprawdzały się dla przeszło 90% procent typowych ataków, które mogą Cię spotkać choćby na ulicy.

Chwila treningu dziennie przez miesiąc, wystarczy!

Tutaj nie chodzi o to by trenować cały dzień, nie trzeba być kimś wyjątkowym. 20 minut treningu dziennie przez miesiąc, wystarczy by poznać tak skuteczne techniki, że każdy napastnik zastanowi się dwa razy zanim znów spróbuje Cię zaatakować!

Ponieważ będzie zaskoczony. Większość bandytów nie spodziewa się zdecydowanego ataku ze strony ofiary! Zaskocz go! Nie daj się mu. Przestań się go bać i pokaż, na co Cię stać. Skutecznie obroń siebie i innych!

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu dasz sobie spokój, to będzie to tylko i wyłącznie Twoja wina, jeśli coś się stanie. Pamiętaj w życiu nigdy nic nie wiadomo, a teraz zyskujesz szansę na poznanie najskuteczniejszych metod samoobrony!

Pamiętaj! Od Twojej znajomości sztuk walk zależy życie Twoje, ale często także innych, bo przecież zawsze może zdarzyć się sytuacja, że będziesz musiał kogoś obronić i co wtedy?

A wystarczy znać choćby podstawy, by skutecznie sobie poradzić. Zazwyczaj bywa tak, że napastnicy sami uciekają gdy widzą, że umiesz się bronić i nie dajesz się zastraszyć. Życie pisze różne scenariusze, warto być przygotowanym na różne sytuacje.

Sztuki walk to gwarancja Twojego zdrowia i życia!

Możesz sobie teraz myśleć: Jak mam nauczyć się tych sztuk walk, skoro aby coś, umieć trzeba trenować kilka lat?

Zaskoczę Cię teraz, nie musisz trenować kilku lat, nie musisz rozwalać desek głową, nie musisz być wysportowany, ponieważ są techniki które pozwalają skutecznie się bronić i możesz opanować je w miesiąc!

Jak możesz nauczyć się skutecznej samoobrony? Do tej pory faktycznie trzeba było godzinami trenować, aby móc opanować sztuki walk...

Teraz jednak mamy Internet i wszystko przychodzi dużo łatwiej. Możesz nauczyć się samoobrony w miesiąc, korzystając ze swojego komputera.

Ponieważ przygotowałem dla Ciebie kurs, który pomoże Ci opanować tajniki skutecznej samoobrony. Przedstawiam w nim proste i skuteczne techniki, które spowodują, że opanujesz stuki walki!

Dlaczego warto poznać to szkolenie?

Przyjrzyjmy się dokładniej korzyściom, jakie daje Ci ten kurs:

- Pozwoli Ci schudnąć i poprawić swoją sylwetkę.

- Zwiększy Twoją pewność siebie.

- Zwiększy Twoją ogólną wydolność organizmu.

- Ukształtuje w Tobie silne i przydatne nawyki oraz charakter.

- Zmieni Twoją mentalność.

- Zmotywuje Cię do ćwiczeń i działania.

- Zwiększysz kontrolę nad własnym ciałem.

- Poznasz najlepsze techniki samoobrony.

- Przestaniesz bać się innych ludzi.

- Poznasz lepiej swoje możliwości.

- Pokonasz swoje słabości.

  To unikalny trening oparty o autorskie metody, o których nie powiedzą Ci gdzie indziej!

Do mojego materiału daję Ci absolutną 100% gwarancję satysfakcji!

Masz, aż 30 dni na przetestowanie tego materiału i sprawdzenie moich technik. Jeśli coś Ci się nie spodoba i uznasz że ten produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, wystarczy że napiszesz do mnie, a ja oddam Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Otrzymasz zwrot zainwestowanej kwoty.

Jak możesz zamówić kurs?

Wystarczy, że klikniesz poniżej i wypełnisz formularz zamówienia, podasz swoje imię i e-mail, a potem opłacisz zamówienie. Zaraz po zamówieniu otrzymasz informację o zamówieniu, następnie wyslemy na Twój e-mail dostęp do kursu.

Płatności realizowane są przez system on-line PAY-U, więc wystarczy że wpiszesz swój adres e-mail oraz dane do wysyłki płyt i wybierzesz odpowiedni kanał płatności (np, Twój bank, lub kartę kredytową), po wpłacie otrzymasz ode mnie e-maila ze szczegółami realizacji zamówienia.

Objaśnię Ci jak szybko poprawić swoje bezpieczeństwo na ulicy, nie tracąc czasu na długie i nudne treningi.

Ten system pozwala codziennie obserwować własne postępy i automatycznie zmotywuje Cię do dalszej pracy, bez zmartwień o kontuje.

... a najlepsza część jest taka, że nawet nowicjusz będzie mógł skutecznie obronić się na ulicy i poprawi swoją kondycję i sprawność fizyczną.

Rozumiem, że jesteś trochę nieufny. Prawdopodobnie kupiłeś już wiele kursów po których nadal stoisz w miejscu. Teraz będzie inaczej.

Niestety to co Ci przedstawię ma pewną wadę. Nie powiem Ci, że stosowanie tego systemu treningowego jest proste... ale obiecuję Ci, że warto!

Bo podążając za moimi wytycznymi, wystarczy zaledwie 7 dni, by nauczyć się zupełnie nowych technik do samoobrony.

Złamałem pewien schemat i dosłownie zrozumiałem jak w prosty sposób można obronić się na ulicy...

Nigdy nie wiadomo co nas spotka na ulicy i kto nas napadnie?

Tak, ale mój zadziwiająco prosty system obrony, jest wyjątkowo skuteczny i łatwo się go nauczyć. Działa, ponieważ wykorzystuje element zaskoczenia i działa na zasadach automatyki. Naucz się i w chwili zagrożenia - zastosuj z automatu.

Co ciekawe, ten system jest łatwy do nauczenia się i nie trzeba poświęcać godzin by się go nauczyć.

Wierz mi... jeśli go zastosujesz, to mocno poprawisz swoje szanse na obronienie się na ulicy.

Dużo większa szansa na skuteczną obronę?

Spora część moich Klientów uważa mnie za specjalistę od samoobrony. Pewnie dlatego, że uczę ludzi sztuk walki już ponad 20 lat, a sam trenuję od 31. W tym czasie przez naszą akademię (PASW) przewinęło się kilkanaście tysięcy ludzi.

Ja nie uważam się za jakiegoś guru. Po prostu spędzam mnóstwo czasu na treningach i analizie moich działań. Całymi dniami zastanawiam się co jeszcze muszna ulepszyć i szukam rozwiązań.

...ale dzięki temu wiem jak skutecznie się obronić!

I tak dosłownie od kilkunastu lat, obserwuję to co działa i to co nie działa i po prostu próbuję różnych technik, tak by uzyskać najlepsze rezultaty dla moich Klientów!

Aż udało mi się odkryć konkretny, prosty i skuteczny system do realnej samoobrony na ulicy.

Oto jak zyskać spokój i skutecznie się obronić!

Na ulicy istnieją dwa typy ludzi:

 • cwaniacy którzy bazują na strachu innych.
 • ludzie którzy na prawdę potrafią się bić.

Posłuchaj: większość ludzi którzy coś potrafią, to zazwyczaj osoby które nie napadają innych.

Najczęściej robią to cwaniacy którzy niby coś tam umieją ale bardziej bazują na tym, że ktoś się ich boi i na tym, że są ubrani w dres z trzema paskami.

Wiesz co? Taki cwaniak, na prawdę się zdziwi gdy zaczniesz robić na nim techniki których mam zamiar Cię nauczyć. Zdziwi się do takiego stopnia, że wyląduje na ziemi, a Ty będziesz mógł wezwać pomóc.

Oto w tym wszystkim właśnie chodzi! Ponieważ to Ty masz większy element zaskoczenia.

Wiem, że to mocne słowa!

Spójrz. Treningi trwają. Trenujesz czasem kilka lat. Co jeśli te treningi są nieskuteczne i ktoś Cię napadnie, a Ty się nie obronisz, tak jakbyś chciał?

Nigdy nie masz pewności co się wydarzy!

Chyba mógłbyś się załamać, gdyby okazało się, że styl który trenujesz nie działa w praktyce!

Dlatego uwielbiam system który przygotowałem, bo wiem, że zawiera tylko skuteczne metody samoobrony. Wiem bo testowaliśmy to w boju już wiele razy... To jest proste i to na prawdę działa!

Każdego dnia widzisz swoje postępy i wiesz na jakim etapie jesteś. Nie musisz zastanawiać się czy to co trenujesz jest dla Ciebie dobre czy nie. Po prostu masz pewność że to zadziała!

Możesz teraz zastanawiać się co tak na prawdę warto trenować, denerwując się coraz bardziej czy to na prawdę zadziała... ale to nie ma sensu!

Wierz mi, lepiej będziesz się czuł, gdy uzyskasz konkretny i solidny system treningowy i zobaczysz na własne oczy jak poprawia się Twoja kondycja i umiejętności.

Dlatego...

Odkryję przed Tobą mój system prowadzący do skutecznej samoobrony!

Zaraz powiem co w nim jest, ale najpierw objaśnię jak to działa... i co może zrobić dla Ciebie.

Po pierwsze musisz znać podstawowe elementy tego systemu. To pozwoli Ci zacząć i trenować tylko najskuteczniejsze techniki z pominięciem tych które nie działają.

Większość trenerów cieszy się gdy ludzie trenują, ale nie wiedzą, czy ci ludzie potrafią sie realnie obronić. A u mnie trenujemy właśnie po to by zwiększyć swoje szansę na skuteczną samoobronę na ulicy!

Faktem jest, że większość trenerów ma jakiś system treningowy. Niestety często jest on nieskuteczny i do niczego się nie nadaje. To zła wiadomość. Jeśli trenujesz kompletnie nieprzydane rzeczy to tak jakbyś w ogóle nie trenował!

Musisz nauczyć się skutecznej samoobrony, nawet jeśli wydaje Ci się to zbędne!

I to jest to, czego mam Cię zamiar nauczyć.

Poza tym zobaczysz jak skutecznie zmienić zwykły trening w skuteczny system do samoobrony i dostaniesz wszystkie ćwiczenia jak na tacy. Dlatego środku znajdziesz:

 • jak obronić się przed większością prostych dźwigni i chwytów które ktoś może Ci założyć podczas ataku na ulicy.
 • jak przyjmować uderzenia, by minimalizować ich skutki i by nie zostać znokautowanym.
 • jak bronić się przed kopnięciami podczas ataku, oraz jak przepuszczać kopnięcia i od razu robić skuteczne kontry.
 • 5 elementów które decydują o tym czy obronisz się na ulicy przed nieoczekiwanym ciosem, lub atakiem.
 • jak skutecznie robić uniki, nawet gdy nie spodziewasz się ataku, stosując zasady automatyzacji treningu.
 • jaką strategię i postawę przyjąć, podczas nieoczekiwanego ataku, oraz jak nie dać się zastraszyć.
 • jak wdrożyć to wszystko we własnym domu, oraz na treningach.
 • oraz wiele więcej bezpośrednio w kursie!

W skrócie, dostajesz wszystko co potrzebne, żeby skutecznie się obronić!

Chcesz wreszcie nauczyć się bić?

Spójrzmy prawdzie w oczy. Wiele osób trenuje sztuki walki, ale gdy ich ktoś napadnie to nie wiedzą co zrobić.

Są bezsilni. Stres ich paraliżuje i powoduje, że kompletnie nie wiedzą co zrobić....

Tylko, że każdy trenuje sztuki walki by się obronić.

To chyba oczywiste?

Od tego zależy, czy będziesz skuteczny w realnej walce.

Wygrywa ten, kto jest wstanie lepiej zareagować i znokautować przeciwnika.

Dlatego jeśli myślisz poważnie o skutecznej samoobronie, to lepiej zobacz mój materiał już teraz.

Odkryję przed Tobą mój system prowadzący do skutecznej samoobrony!

Posłuchaj! Prowadzę własny klub z wieloletnimi tradycjami. Robię wiele szkoleń i ogólnie nie narzekam na brak Klientów, ponieważ po prostu codziennie prowadzę zajęcia, a w weekendy organizuję seminaria w całej Polsce.

Nie zależy mi na tym na tym, by każdy się tego nauczył, ale mam swoją misję. Chcę poprawić bezpieczeństwo wielu ludzi i chcę uczyć etycznych i skutecznych sztuk walki.

Dlatego postanowiłem nagrać to wszystko w formie kursów i udostępniać w Internecie. Skoro można trenować fitness on-line, to można też sztuki walki.

To nie jest żaden problem jeśli chcę się to robić. Ja jestem sam i jedynie  w ten sposób jestem w stanie przekazać swoją wiedzę do szerszej rzeszy osób. Dlatego to robię!

Zatem ile kosztuje Twój program szkoleniowy?

Osoby, które chcą się tego nauczyć na prywatnych warsztatach i lekcjach personalnych płacą mi za to średnio po 5 tysięcy złotych za całe szkolenie.

...i pomimo że to strasznie dużo pieniędzy, to wszystkie te osoby dziś piszą do mnie z podziękowaniem.

Ale nie chce od Ciebie 5 tysięcy. Choć uważam, że kurs jest wart wiele więcej. Zależy mi na tym, aby jego cena była bardziej przystępna dla wszystkich.

Więc ile? 2 200 zł?

Nie.

1000 zł?

Na początku myślałem o cenie 497 zł. Na pewno miałbym przy takiej cenie zbyt.

NATOMIAST po głębszym namyśle stwierdziłem, że cena 497zł również będzie nieprzystępna dla wszystkich.

Dlatego ostatecznie zdecydowałem się udostępnić mój kurs za 47 złotych!

Ale jest on dostępny w tej cenie JEDYNIE dziś do północy:

Jeśli chcesz obronić się przed większym napastnikiem, to musisz poznać ten kurs!

Ten kurs radykalnie poprawi Twoje zdolności do skuteczne samoobrony!

Ten plan jest sprawdzony i wypróbowany przez wielu moich kursantów z całej Polski.

Wystarczy skorzystać z tego szkolenia by poprawić swoje bezpieczeństwo oraz radykalnie zwiększyć siłę swojego ciosu.

A cena kursu 47 zł, nie powinna stanowić dla Ciebie ŻADNEJ przeszkody.

Kurs kosztuje jedynie 47 złotych!

W końcu staniesz się jednym z nielicznych ludzi którzy faktycznie umieją się skutecznie obronić. Zobaczysz radykalne zmiany w swoim treningu i już nie będziesz chciał wrócić do starych metod treningowych.

Zaoszczędź sobie niezliczoną ilość czasu na próby i testy. Przestań marnować swój czas na treningach i zacznij trenować w sprawdzony i skuteczny sposób. Wypróbuj ten sprawdzony:: SYSTEM - Jak wygrać z większym i silniejszym przeciwnikiem?.

Jeśli chcesz natychmiastowych wyników kliknij przycisk poniżej.

Dodaj do koszyka >>>>>>