Błyskawiczny Kurs Samoobrony – Co Warto Wiedzieć?

Dziś mija 3 dzień od premiery Błyskawicznego Kursu Samoobrony. Wiele osób już skorzystało z tego materiału, ale dziś chciałbym pokazać Ci coś innego!

Czy można trzymać formę przed 50-tką ?
Można nawet po! Oto mały pokaz umiejętności, z ostatniego treningu:

Jak widzisz można wciąż być w formie! I możesz się tego nauczyć trenując systematycznie, o czym mówię również w moim kursie. Dodatkowo zacząłem tam wprowadzać kurs Systemy dla początkujących! Teraz możesz nauczyć się jej od podstaw, więc polecam sprawdzić. W praktyce wygląda to tak:

  Wszystko do opanowania w Błyskawicznym Kursie Samoobrony! Do końca promocji zostało już niecałe 5 dni! To minie szybciej niż myślisz i niestety będziemy musieli zamknąć sprzedaż!

Masz 3 pakiety do wyboru, każdy pakiet ma swoje dodatkowe bonusy. Polecam sprawdzić więc pakiet 2 z bonusami w postaci książki i koszulki! Oto kilka ciekawych informacji o książce:

Współczesne problemy uprawiania sportów,sztuk i systemów walki” autorstwa Roberta Netczuka i Marzeny Netczuk-Gwoździewicz to unikalna pozycja w skali kraju. Po raz pierwszy powstała tak szeroka i kompleksowa analiza  teorii i praktyki sztuk walk.

Robert zebrał wielu autorów,którzy znają temat zarówno praktycznie jak i teoretycznie. Poświęcił temu tematowi 3 lata pracy sprawdzając wszystkie wiadomości i koordynując pracę pozostałych autorów. Unikatowa jest to pozycja również dlatego ponieważ nie kupisz jej w żadnej księgarni.

Wraz z Robertem opłaciliśmy wszelkie prace związane z wydaniem książki jak i druk. Nakład jest bardzo ograniczony! Wraz z Robertem jesteśmy entuzjastami sztuk walk i uznaliśmy,iż warto ponieść koszty i włożyć ogrom pracy w temat, który jest treścią naszego życia.

Uważam, że projekt jest bardzo udany i pomoże wielu adeptom sztuk walk w zrozumieniu istoty sprawy.
Mistrzom, instruktorom, asystentom pozwoli rzetelnie przygotować się do prowadzenia klubu. Treść jest obiektywna i nie gloryfikuję żadnego stylu czy systemu. Ponadto wiadomości z zakresu prawa czy to obrony koniecznej,założenia klubu czy odpowiedzialności cywilnej wobec współćwiczących pozwolą uniknąć błędów w zarządzaniu klubem.

Czego możesz się dowiedzieć z tej książki?

1. Pierwszy rozdział autorstwa mojego i Roberta pt. „Pojęcie i klasyfikacja sztuk i systemów walki na przestrzeni dziejów oraz we współczesnym świecie” pozwoli Ci zaoszczędzić czas w poszukiwaniu rzetelnych,sprawdzonych informacji na ten temat. Praca nad tym rozdziałem trwała 4 miesiące. Dowiesz się jakie są najbardziej znane sztuki walki i systemy na świecie. Jaka jest ich geneza i aktualne trendy rozwoju. Gwarantuję, iż wiele informacji Cię zaskoczy. Sami byliśmy zaskoczeni wieloma odkryciami.

2. Zapoznasz się jak sztuki walki ewoluowały w służbach mundurowych i jakie są aktualne tendencje oraz ich status prawny. Wiedza ta pochodzi od osób aktualnie prowadzących tego typu szkolenia rangi ogólnokrajowej, w pełni zaangażowanych w temat i rozumiejących go. Żadnych „legend i bajek”.
Ten rozdział nosi temat – „Wojownicy w mundurach. Systemy walki wręcz w szkoleniu żołnierzy sił zbrojnych i funkcjonariuszy służb policyjnych„.

3. Temat, który najbardziej porusza i jest najwięcej nie sprawdzonych informacji czyli jak prowadzić klub lub zorganizować zawody odpowiedzialnie! Rozdział nosi tytuł – „Odpowiedzialność karna osób trenujących sporty i sztuki walki za wypadki podczas treningów i zawodów sportowych„. Jesteś instruktorem,asystentem,przymierzasz się do kursu instruktorskiego? Ta widza jest Ci niezbędna! Otrzymasz ją od praktyka prawa w tej kwestii.

4. Niemniej „gorący” temat bazujący na opowieściach, a nie konkretnej wiedzy i orzeczeniach sądowych.
Rozdział- „Wykorzystanie sztuk, sportów, systemów walki w obronie koniecznej” wreszcie przybliży Ci temat rzetelnie i fachowo. Jeśli trenujesz? Powinieneś to wiedzieć!

5. Temat,który szczególnie zainteresuje osoby bądź grupy osób,które chcą otworzyć klub. „Struktura sportu,a prawne formy prowadzenia działalności sportowej„. Co wybrać? Stowarzyszenie,fundację,uczniowski klub sportowy,a może zwykłą działalność gospodarczą? Dlaczego tylko polskie związki sportowe mogą nadawać prawne tytuły Mistrzów Polski i organizowania Pucharów Polski. JEŚLI POSIADASZ TAKI TYTUŁ, A NIE JESTEŚ W POLSKIM ZWIĄZKU SPORTOWYM DANEJ DYSCYPLINY WYRZUĆ TAKI TYTUŁ DO KOSZA! PRAWNIE JEST NIC NIE WART! Podstawowa wiedza dla wszystkich,którzy chcą wybrać odpowiednią opcję prawną dla prowadzenia klubu.

6. Ponadto znajdziesz jeszcze takie artykuły:
-„Sztuki walki-konteksty psychologiczne„,
-„Różnice indywidualne wśród adeptów sztuk walk- osobowość, płeć, seksualność, agresja„,
-„Zwyczaje i zachowania żywieniowe sportowców, funkcjonariuszy i żołnierzy uprawiających sporty walki„,
-’Podstawowe zagadnienia urazowości i rehabilitacji w sportach i sztukach walki„,
-„Resuscytacja krążeniowo-oddechowa„,

W sumie 420 stron rzetelnej wiedzy, porad prawniczych i świadomej oceny sytuacji sztuk,systemów i sportów walki. JEDYNY TAK KOMPLEKSOWY PODRĘCZNIK Z TEJ DZIEDZINY! Może być Twój kupując jeden Błyskawiczny Kurs Samoobrony – w pakiecie 2! Ilość sztuk bardzo ograniczona!

Oprócz tego w pakiecie możesz otrzymać koszulkę do wyboru:

Dodatkowo masz 3 konsultacje ze mną, więc mogę przygotować trening specjalnie dla Ciebie! Wszystko to w pakiecie 2! Polecam sprawdzić już teraz, ponieważ kończymy promocje już w poniedziałek 24 lipca o 23:59!

Kliknij tu po swoją wersję Błyskawicznego Kursu Samoobrony już TERAZ >>>

motionmailapp.com

Skomentuj wpis!

Leave A Response

* Denotes Required Field