OTO Skuteczna Samoobrona
- Bez Wyrzeczeń i Zbędnego Marnowania Czasu!

Jak Trenować Sztuki Walki, By Skutecznie Się Obronić, Poprawić Swoją Kondycję i Sylwetkę i Uwierzyć w Siebie?

Drogi Przyjacielu!

Czy ktoś kiedyś napadł Cię na ulicy? Czy wiedziałbyś jak się skutecznie obronić? Czy nie sparaliżowałby Cię strach? Czy dałbyś się okraść ? Czy w ogóle umiałbyś  zareagować ?

Pewnie Nigdy o Tym Nie Myślałeś?

Pewnie nie! A to przecież może Cię spotkać każdego dnia i o każdej porze!

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale przez brak podstawowej wiedzy na temat samoobrony, ludzie są bici, okradani, obrażani i czasem nawet niestety są zabijani lub doznają poważnych obrażeń ciała!

Wszystko to dlatego, ponieważ nie wiedzą jak się skutecznie obronić!

Możesz tego nie wiedzieć, bo nikt Cię tego nigdy nie nauczył! Każdy ma jakieś naturalne odruchy, ale to za mało...

W sytuacji gdy musimy mierzyć się z kimś kto regularnie bije się na ulicy - jesteśmy praktycznie bez szans, ponieważ taki bandyta oprócz umiejętności posiada już spore doświadczenie!

Przeważnie też, nie odczuwa on takiego strachu, jak osoba napadana...

Bandyci wygrywają i okradają słabszych!

Podczas napadu człowiek się boi. To automatyczny odruch i każdy go posiada!

To normalne! Nie można jednak pozwolić na to by strach sparaliżował Cię na tyle byś nie mógł się obronić. Dlatego strach z jednej strony jest przeszkodą bo paraliżuje i nie pozwala swobodnie myśleć. Dopada nas stres i często wtedy nie wiemy jak się zachować...

Ale z drugiej strony strach powoduje wzrost adrenaliny!

Ciało automatycznie szykuję się do walki, dlatego strach może być sprzymierzeńcem, ponieważ w sytuacji zagrożenia gdy poziom adrenaliny skacze, jesteśmy silniejsi, szybsi i zwinniejsi - potrafimy robić rzeczy o które byśmy się normalnie nie podejrzewali.

Nie obronisz się bez tego!

Ponieważ nie wiesz do końca jak zadać uderzenie, jak wykonać technikę, jak zastosować kombinację uderzeń czy kopnięć.

Dlatego też wypadałoby znać podstawy które pozwolą na skuteczną samoobronę w sytuacji zagrożenia!

Ustaliliśmy już, że adrenalina potrafi zdziałać cuda i potrafi bardzo mocno zwiększyć Twoją siłę.

Teraz jednak musisz umieć ją zastosować, tak by zadawać silne ciosy i kopnięcia. W tym celu musisz nauczyć się technik samoobrony!

Musisz znać podstawy samoobrony!

Brak znajomości technik samoobrony,  powoduje, że Twoje szanse na obronę drastycznie maleją...

Stąd też musisz trenować sztuki walki!

Ponieważ trening daje automatyzację odruchów. Czyli działa adrenalina, zaczyna się walka, nie masz czasu na myślenie, bo wszystko dzieje się bardzo szybko. Więc stosujesz wszystko podświadomie!

Uderzenia i kopnięcia, techniki, dźwignie i przechwyty są zapisane w Twojej podświadomości. Wszystko aktywuje się podczas walki.

Stąd też automatyzacja jest bardzo ważna.  Automatyzacji uczysz się trenując!

Ale pewnie brakuje Ci czasu?

Chciałbyś nauczyć się samoobrony, ale w Twoim mieście nie ma klubu! Nie wiesz co warto trenować. Boisz się iść na trening.

Myślisz sobie pewnie, że trzeba trenować latami, że jesteś już za stary, że brakuje Ci kondycji i sprawności fizycznej.

Że nie dasz rady, że się nie nadajesz, że inni będą się z Ciebie śmiali na treningach.

Pewnie masz teraz mnóstwo wymówek które powodują, że nie chcesz zacząć treningów. Chociaż wiesz, że powinieneś to nie chcesz bo się boisz. Boisz się spróbować i zacząć. I to też jest normalne!

To normalne, że się boisz!

Dlatego dobrze, że tutaj jesteś ponieważ na tej stronie zmieniamy reguły gry i sprawiamy, że od dziś każdy może trenować sztuki walki.

Każdy może zacząć. Już nie musisz być zdany na łaskę innych osób. Możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo i możesz skutecznie się obronić!

Od dziś to jest możliwe, ponieważ specjalnie dla osób takich jak Ty stworzyłem nowy kurs!

Oto Błyskawiczny kurs Samoobrony 2.0!

Ale co mi da jakiś kurs?

Pewnie w tym momencie myślisz sobie:  Przecież nie da się sztuk walki nauczyć z kursu!
I tu się mylisz!

Bo to jest całkowicie możliwe. W dobie trenerów fitness którzy uczą przez Internet, czemu nie można uczyć skutecznej samoobrony w dokładnie taki sam sposób?

Jak to jest możliwe?

Skoro większość osób mówi, że musi być trener który patrzy i mówi Ci czy robisz coś dobrze czy nie...  Oczywiście, dobrze jest gdy ktoś nadzoruje Twoje treningi, ale wiele rzeczy możesz zrobić samemu!

Możesz nauczyć się podstawowych uderzeń i kopnięć, bez trenera.

Ponieważ to jest banalnie proste. Każdy może się tego nauczyć. To nie jest żadna filozofia, więc mówienie, że  z kursu nic się nie dowiesz jest bardzo krzywdzące dla wszystkich osób które właśnie w taki sposób nauczyły się podstaw samoobrony i które dzięki temu mogły się obronić!

Takich przypadków jest mnóstwo!

Jeden z naszych klientów kupił mój kurs. Początkowo jego koledzy śmiali się z niego, gdy im o tym powiedział i gdy zaczął trenować w domu...

Mówili mu, że to strata czasu i że nigdy się niczego nie nauczy. Ale okazało się, że w niedługim czasie ktoś go napadł.

Autentyczna sytuacja! I właśnie dzięki technikom z kursu udało mu się obronić i wyjść cało z opresji!

Już się nie śmieją, sami zaczęli trenować!

I takich przypadków jest mnóstwo! Ponieważ do treningu sztuk walki w domu potrzebujesz jedynie trzech rzeczy.

Samozaparcia połączonego z systematycznością, odrobiny miejsca, oraz worka treningowego lub partnera. Partner będzie Ci potrzebny do wielu technik.

To jest absolutne minimum. I bazując na tym, możesz wiele się nauczyć. Możesz się obronić!  Dlatego dziś tu jesteś i dlatego powstał mój nowy kurs, który jest Błyskawicznym Kursem Samoobrony 2.0!

Błyskawiczna nauka nowych technik!

Poznasz podstawy i będziesz wiedział od czego należy zacząć i jak zachować się w sytuacji zagrożenia! A to przecież bardzo ważne!

Kurs powstał ponieważ moją osobistą misją jest to by przeciwstawiać się chamstwu i głupocie różnych osiedlowych bandytów i cwaniaków.

Nie dawaj satysfakcji bandytom!

Dlatego powstał ten kurs, by dać Ci szansę na skuteczną samoobronę w każdej sytuacji!

Wielu bandytów bazuje na strachu - wiedzą, że się ich boisz,  ale z moim kursem nauczysz się jak ten strach wykorzystać.

Ponieważ oni nie spodziewają się, że znasz techniki samoobrony, z tego powodu Cię zlekceważą. Dlatego masz element zaskoczenia!

Gdy przeciwnik jest zaskoczony, prawie wszystkie techniki wychodzą!

Z  czego składa się ten kurs?

 • Część pierwsza: ROZGRZEWKI

  Rozgrzewki pozwolą Ci się przygotować do treningów. Poprawią Twoją sylwetkę i samopoczucie. Poprawisz swoją wydolność i siłę.  Przygotowałem dla Ciebie aż 6 propozycji rozgrzewek które możesz dowolnie modyfikować i zmieniać. Możesz je dowolnie łączyć. Ten element możesz trenować w pojedynkę! Same rozgrzewki możesz potraktować jako element który pozwoli Ci poprawić swoją kondycję. Ta część składa się z 6 filmów. Całkowita wielkość plików: 4,56 GB.

 • Część druga: BŁYSKAWICZNY KURS SAMOOBRONY

  Czyli właściwa część kursu. 7 filmów z których dowiesz się jak uderzać, jak kopać, jak stosować kontry, jak robić uniki, jak trenować na tarczach i worku, oraz jakie sytuacje mogą Cię spotkać podczas napadu. Do treningu tego elementu będziesz potrzebował partnera lub worka treningowego. Ta cześć składa się z 7 filmów. Całkowita wielkość plików:  6,04 GB.

 • Część trzecia: BŁYSKAWICZNY KURS SYSTEMY

  Pierwszy raz powstał kurs w którym zaczniesz uczyć się Systemy czyli rosyjskiej sztuki walki od podstaw. Systema to naprawię niezwykła i skuteczna forma samoobrony. W tym kursie będziesz mógł zacząć ją trenować, wraz ze swoim partnerem, który w tej części kursu będzie niezbędny. Ta część składa się z 4 filmów. Całkowita wielość plików:  4,84 GB.

Cały kurs składa się z 17 filmów instruktażowych krok po kroku, nagranych w formacie MP4, które są gotowe do pobrania na Twój dysk twardy zaraz po zakupie kursu. Otrzymasz od nas dostęp do specjalnego panelu gdzie będziesz mógł je wszystkie pobrać lub zobaczyć on-line.

Dlaczego warto poznać ten kurs teraz?

 • W szybkim czasie nauczysz się skutecznej samoobrony od podstaw.
 • Poprawisz swoją kondycję i sylwetkę i zaczniesz uprawiać sport.
 • Będziesz umiał się obronić w sytuacji realnego zagrożenia, gdy ktoś Cię napadnie.
 • Dasz nauczkę wszystkim cwaniakom którzy będą myśleli, że są od Ciebie lepsi.
 • Zaczniesz swoją przygodę ze sztukami walki.
 • Poznasz podstawy które pozwolą Ci potem trenować w normalnym klubie lub sekcji.
 • Zdobędziesz więcej pewności siebie.
 • Przestaniesz się bać innych osób na ulicy.
 • Poczujesz się lepiej we własnym ciele.
 • Zaczniesz budować systematyczne nawyki do treningów.
 • Uwierzysz w siebie i swoje możliwości.
 • Będziesz mógł wracać do poszczególnych części kursu wtedy gdy będziesz miał ochotę.
 • Dostaniesz możliwość udziału w seminariach szkoleniowych które będę prowadził.
 • Zaczniesz nowy etap w swoim życiu!

Ile to kosztuje?

Ok, pewnie teraz zastanawiasz się ile będziesz musiał zapłacić za ten kurs ?

Sam się nad tym zastanawiałem i doszedłem do jednego prostego wniosku. Kurs musi być dostępny dla wszystkich tych osób które na prawdę chcą trenować. Z tego powodu nie mogę dać na niego wysokiej ceny, ponieważ bardziej zależy mi na tym by każdy mógł go poznać, niż na pieniądzach z jego sprzedaży.

Nie mogę go jednak udostępnić za darmo bo zależy mi na tym by dotarł do właściwych osób które faktycznie będą trenowały. Dodatkowo pieniądze które zarobimy pójdą na  rozwój naszej działalności i na tworzenie nowych materiałów.

Ponieważ wszystko kosztuje i sami musimy płacić za sprzęt do nagrań, wynajem sal, montaż kursu i jego reklamę - nie możemy go udostępnić za darmo.

Ale nie zamierzam też dawać wysokiej ceny, dlatego po przemyśleniu wszystkich za i przeciw i po długim zastanawianiu się gdzie brałem pod uwagę cenę 499 zł, 297 zł i 167 zł, czyli ceny które obowiązywały przy różnych moich poprzednich kursach, tym razem zdecydowałem się udostępnić ten kurs taniej.

Dlatego cena materiałów w wersji podstawowej będzie wynosiła jedynie 97 złotych. To ukłon dla osób które chcą trenować!

Możesz zamówić ten kurs w 2 różnych wersjach, o czym powiem Ci poniżej. Kurs również jest ograniczony czasowo, więc warto skorzystać z promocji właśnie w tym momencie!

Jakie bonusy otrzymasz?

 • 7 Dodatkowych Bonusowych Kursów:

  Przygotowałem dla Ciebie aż 7 nowych dodatkowych kursów, które otrzymasz jako bonus jeśli zamówisz teraz „Błyskawiczny Kurs Samoobrony 2.0„, w wersji z bonusami. Kursy te normalnie kosztują dużo więcej i będą dostępne jedynie w czasie trwania tej promocji!

 • 3 Konsultacje e-mail o wartości150 zł:

  Jeśli zamówisz kurs wraz z bonusami, to otrzymasz ode mnie zupełnie gratis, aż 3 konsultacje e-mail o normalniej wartości 150 zł, gdzie będziesz mógł zapytać o co tylko będziesz chciał, a ja pomogę Ci ułożyć plan treningowy lub skonsultuję Twój trening.

 • Udział w unikalnym seminarium szkoleniowym Systemy

  Jako ostatni bonus przygotowałem dla Ciebie możliwość udziału w wyjątkowym seminarium szkoleniowym Systemy, które organizuję już 14 lipca 2018. Jeśli zdecydujesz się na ten pakiet, to udział  w szkoleniu jest dla Ciebie darmowy.

Jak zamówić kurs?

Przemyśl to, sprawdź jeszcze raz tę ofertę i podejmij najlepszą dla siebie decyzję właśnie w tym momencie!

Wybierz pakiet który odpowiada Ci najlepiej, a już za chwilę będziesz mógł rozpocząć trening razem ze mną! Nie mogę się już doczekać! Także czekam na Ciebie na stronie z kursami!

Wystarczy, że wybierzesz swój pakiet poniżej, opłacisz zamówienie korzystając z płatności online (PayU lub PayPal), a następnie otrzymasz cały materiał na swojego e-maila. Dodatkowo otrzymasz od nas pocztą zamówioną koszulkę i książkę - jeśli wybrałeś taki pakiet. Wszystkie szczegóły ustalimy z Tobą mailowo, zaraz po opłaceniu zamówienia.

Niestety! Czas ucieka!

Cały materiał jest dostępny w promocyjnej cenie, oraz w pakiecie z bonusami JEDYNIE Do Wtorku 19 Czerwca, do 23:59!

Potem cena kursu wzrośnie, a bonusy zostaną zdjęte, dlatego najlepiej będzie zamówić ten materiał właśnie teraz! Póki widzisz tę ofertę i trwa promocja!

TAK ZBYSZEK! ZAMAWIAM TWÓJ KURS JUŻ TERAZ!

Wiem, że z Twoim kursem nauczę się skutecznej samoobrony od podstaw! Będę mógł poprawić swoją kondycję i sylwetkę. Poczuję się lepiej i bezpieczniej.

To będzie pierwszy krok do regularnych treningów i do rozpoczęcia przygody ze sztukami walki! Chcę poznać Twój kurs już teraz i wybieram jeden z 2 pakietów:

Wersja z Bonusami
197.00PLN
 • + Błyskawiczny Kurs Samoobrony 1.0 i 2.0.
 • + 17 filmów instruktażowych.
 • + 16 GB materiału do pobrania on-line.
 • + 3 konsultacje treningowe e-mail (wartość 150 zł).
 • + Udział w seminarium Systemy.
 • + Obrona Przed Nożem Cz1 oraz Cz2.
 • + System CID.
 • + Jak Wykorzystywać Punkty Witalne w Samoobronie.
 • + Jak Obronić Się Przed Kijem Bejsbolowym.
 • + Bojowa Systema.
 • + Błyskawiczny Kurs Samoobrony.
 • + 100 Najlepszych Technik Do Samoobrony.
DODAJ DO KOSZYKA!

Opłacając wybraną wersję kursu otrzymujesz cały "Błyskawiczny Kurs Samoobrony 2.0" - który wyślemy Ci na e-maila zaraz po opłaceniu zamówienia!

Dodatkowo umówię się z Tobą na konsultacje e-mailowe.

Jeśli masz pytania, bądź wątpliwości to napisz do mnie na adres: kontakt@zbigniewsyc.pl

Pozdrawiam i życzę Ci samych sukcesów i udanych treningów!
Zbyszek Syc