Cześć! Dziś przygotowałem dla Ciebie nowe bezpłatne wideo, z którego dowiesz się:

  • Jak zadać słynne rosyjskie uderzenie nokautujące.
  • Jak poprawnie wykonywać blok przed uderzeniem sierpowym i kontrować.
  • Jak połączyć kontrę, nokautujące uderzenie i atak z wykorzystaniem łokcia.

Myślę, że to dość ciekawy materiał, tym bardziej, że przygotowałem go dla Ciebie bezpłatnie. Cały materiał zobaczysz poniżej. Zachęcam do zrobienia tego właśnie TERAZ:

Nie wiem czy wiesz (pewnie nie), ale czeka na Ciebie 20 innych gotowych do pobrania filmów instruktażowych. Wybrałem najlepsze materiały i stworzyłem z nich pakiet: SAMOOBRONA. Opisałem każdy film i teraz możesz wybrać, jakiej tematyki chcesz się nauczyć. Wcześniej trzeba było kupować całe kursy, a nie każdy miał na to pieniądze. Teraz możesz wybierać pojedyncze filmy. Możesz dokupywać brakujące materiały i kompletować swoją bazę wiedzy o sztukach walki. Możesz zamówić cały pakiet 20 filmów, możesz zamawiać pojedyncze filmy, możesz zamawiać wybrane kursy.

To dość fajna opcja, dlatego sprawdź więcej na nowej stronie, którą otworzyłem: https://zbigniewsyc.pl/punktywitalne/

Tam czeka na Ciebie 20 moich filmów! Wkrótce będzie więcej, bo mamy o wiele więcej nagrań i wciąż robimy nowe. Zachęcam do śledzenia moich maili i mojego bloga by niczego nie przegapić. Będzie sporo wiedzy, którą udostępnię bezpłatnie (tak jak dzisiejszy film), i będzie sporo filmów, na które każdy będzie mógł sobie pozwolić.

Sprawdź więcej i zobaczy 20 filmów wideo tutaj >>

Życzę Ci miłego dnia i pozdrawiam, Zbigniew Syc


Leave a Reply

Your email address will not be published.