?Szybka Technika #28 Oraz Relacja z Seminarium Szkoleniowego Systemy?

Cześć, z tej strony Zbyszek Syc. Zapraszam Cię do podsumowania całego tygodnia! Działo się na prawdę sporo, więc zaczynamy od najnowszego filmu wideo który wrzuciłem dziś rano na swoje konto na YouTube.

#Szybka Technika #28: SYSTEMA: SZYBKA KOMBINACJA UDERZEŃ 

W niedzielę 18 czerwca, mało miejsce Seminarium Szkoleniowe Systemy  z udziałem Valentina Talanova prosto z Rosji! Było na prawdę super i sam nauczyłem się wielu ciekawych i nowych rzeczy. Zobacz wideo ze streszczeniem całego seminarium:

Warto również zobaczyć zdjęcia z Seminarium:

Oprócz tego na miejscu odbył się wykład który poprowadził dr Robert Netczuk – Historia Sztuk Walki! Robert jest współautorem książki „Współczesne problemy uprawiania sportów, sztuk i systemów walki” – książkę będzie można nabyć już w lipcu o czym dam znać. Oto pierwsza część bardzo ciekawego wykładu:

I na koniec jeszcze kilka ważnych informacji! Otóż newsletter i nowy wpis na blogu będzie od teraz – raz w tygodniu – w każdy czwartek. W każdym newsletterze będą zawarte najnowsze informacje i filmy z całego tygodnia. Chodzi o to by nie zaśmiecać Ci skrzynki e-mail kilkoma wiadomościami, dlatego uznałem, że lepiej będzie wysłać jedną tygodniowo.

Będą jednak ustępstwa od tej reguły. W lipcu będę prowadził promocję nowego kursu, wraz z książką i koszulkami – dlatego częstotliwości wysyłania wiadomości będzie przez kilka dni częstsza. Pojawi się więc nowy kurs nad którym pracujemy, ale o tym jeszcze będę pisał!

Na koniec mam dla Ciebie jeszcze jeden film! Oto kompilacja najlepszych Systemowych technik z wykorzystaniem ławki Cz. 2:

 Na dziś to wszystko! Życzę Ci udanego tygodnia i do zobaczenia w przyszły czwartek 🙂

Pozdrawiam, Zbyszek Syc

Skomentuj wpis!

Leave A Response

* Denotes Required Field