JAK Trenować Sztuki Walki
- Bez Wyrzeczeń i Zbędnego Marnowania Czasu?!

Jak Trenować Sztuki Walki, By Skutecznie Się Obronić, Poprawić Swoją Kondycję i Sylwetkę i Uwierzyć w Siebie?

Drogi Przyjacielu!

Czy ktoś kiedyś napadł Cię na ulicy? Czy wiedziałbyś jak się skutecznie obronić? Czy nie sparaliżowałby Cię strach? Czy dałbyś się okraść ? Czy w ogóle umiałbyś  zareagować ?

Pewnie Nigdy o Tym Nie Myślałeś?

Pewnie nie! A to przecież może Cię spotkać każdego dnia i o każdej porze!

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale przez brak podstawowej wiedzy na temat samoobrony, ludzie są bici, okradani, obrażani i czasem nawet niestety są zabijani lub doznają poważnych obrażeń ciała!

Wszystko to dlatego, ponieważ nie wiedzą jak się skutecznie obronić!

Możesz tego nie wiedzieć, bo nikt Cię tego nigdy nie nauczył! Każdy ma jakieś naturalne odruchy, ale to za mało...

W sytuacji gdy musimy mierzyć się z kimś kto regularnie bije się na ulicy - jesteśmy praktycznie bez szans, ponieważ taki bandyta oprócz umiejętności posiada już spore doświadczenie!

Przeważnie też, nie odczuwa on takiego strachu, jak osoba napadana...

Bandyci wygrywają i okradają słabszych!

Podczas napadu człowiek się boi. To automatyczny odruch i każdy go posiada!

To normalne! Nie można jednak pozwolić na to by strach sparaliżował Cię na tyle byś nie mógł się obronić. Dlatego strach z jednej strony jest przeszkodą bo paraliżuje i nie pozwala swobodnie myśleć. Dopada nas stres i często wtedy nie wiemy jak się zachować...

Ale z drugiej strony strach powoduje wzrost adrenaliny!

Ciało automatycznie szykuję się do walki, dlatego strach może być sprzymierzeńcem, ponieważ w sytuacji zagrożenia gdy poziom adrenaliny skacze, jesteśmy silniejsi, szybsi i zwinniejsi - potrafimy robić rzeczy o które byśmy się normalnie nie podejrzewali.

Nie obronisz się bez tego!

Ponieważ nie wiesz do końca jak zadać uderzenie, jak wykonać technikę, jak zastosować kombinację uderzeń czy kopnięć.

Dlatego też wypadałoby znać podstawy które pozwolą na skuteczną samoobronę w sytuacji zagrożenia!

Ustaliliśmy już, że adrenalina potrafi zdziałać cuda i potrafi bardzo mocno zwiększyć Twoją siłę.

Teraz jednak musisz umieć ją zastosować, tak by zadawać silne ciosy i kopnięcia. W tym celu musisz nauczyć się technik samoobrony!

Musisz znać podstawy samoobrony!

Brak znajomości technik samoobrony,  powoduje, że Twoje szanse na obronę drastycznie maleją...

Stąd też musisz trenować sztuki walki!

Ponieważ trening daje automatyzację odruchów. Czyli działa adrenalina, zaczyna się walka, nie masz czasu na myślenie, bo wszystko dzieje się bardzo szybko. Więc stosujesz wszystko podświadomie!

Uderzenia i kopnięcia, techniki, dźwignie i przechwyty są zapisane w Twojej podświadomości. Wszystko aktywuje się podczas walki.

Stąd też automatyzacja jest bardzo ważna.  Automatyzacji uczysz się trenując!

Ale pewnie brakuje Ci czasu?

Chciałbyś nauczyć się samoobrony, ale w Twoim mieście nie ma klubu! Nie wiesz co warto trenować. Boisz się iść na trening.

Myślisz sobie pewnie, że trzeba trenować latami, że jesteś już za stary, że brakuje Ci kondycji i sprawności fizycznej.

Że nie dasz rady, że się nie nadajesz, że inni będą się z Ciebie śmiali na treningach.

Pewnie masz teraz mnóstwo wymówek które powodują, że nie chcesz zacząć treningów. Chociaż wiesz, że powinieneś to nie chcesz bo się boisz. Boisz się spróbować i zacząć. I to też jest normalne!

To normalne, że się boisz!

Dlatego dobrze, że tutaj jesteś ponieważ na tej stronie zmieniamy reguły gry i sprawiamy, że od dziś każdy może trenować sztuki walki.

Każdy może zacząć. Już nie musisz być zdany na łaskę innych osób. Możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo i możesz skutecznie się obronić!

Od dziś to jest możliwe, ponieważ specjalnie dla osób takich jak Ty stworzyłem nowy kurs!

Oto Błyskawiczny kurs Samoobrony!

Ale co mi da jakiś kurs?

Pewnie w tym momencie myślisz sobie:  Przecież nie da się sztuk walki nauczyć z kursu!
I tu się mylisz!

Bo to jest całkowicie możliwe. W dobie trenerów fitness którzy uczą przez Internet, czemu nie można uczyć skutecznej samoobrony w dokładnie taki sam sposób?

Jak to jest możliwe?

Skoro większość osób mówi, że musi być trener który patrzy i mówi Ci czy robisz coś dobrze czy nie...  Oczywiście, dobrze jest gdy ktoś nadzoruje Twoje treningi, ale wiele rzeczy możesz zrobić samemu!

Możesz nauczyć się podstawowych uderzeń i kopnięć, bez trenera.

Ponieważ to jest banalnie proste. Każdy może się tego nauczyć. To nie jest żadna filozofia, więc mówienie, że  z kursu nic się nie dowiesz jest bardzo krzywdzące dla wszystkich osób które właśnie w taki sposób nauczyły się podstaw samoobrony i które dzięki temu mogły się obronić!

Takich przypadków jest mnóstwo!

Jeden z naszych klientów kupił mój kurs. Początkowo jego koledzy śmiali się z niego, gdy im o tym powiedział i gdy zaczął trenować w domu...

Mówili mu, że to strata czasu i że nigdy się niczego nie nauczy. Ale okazało się, że w niedługim czasie ktoś go napadł.

Autentyczna sytuacja! I właśnie dzięki technikom z kursu udało mu się obronić i wyjść cało z opresji!

Już się nie śmieją, sami zaczęli trenować!

I takich przypadków jest mnóstwo! Ponieważ do treningu sztuk walki w domu potrzebujesz jedynie trzech rzeczy.

Samozaparcia połączonego z systematycznością, odrobiny miejsca, oraz worka treningowego lub partnera. Partner będzie Ci potrzebny do wielu technik.

To jest absolutne minimum. I bazując na tym, możesz wiele się nauczyć. Możesz się obronić!  Dlatego dziś tu jesteś i dlatego powstał mój nowy kurs, który jest Błyskawicznym Kursem Samoobrony!

Błyskawiczna nauka nowych technik!

Poznasz podstawy i będziesz wiedział od czego należy zacząć i jak zachować się w sytuacji zagrożenia! A to przecież bardzo ważne!

Kurs powstał ponieważ moją osobistą misją jest to by przeciwstawiać się chamstwu i głupocie różnych osiedlowych bandytów i cwaniaków.

Nie dawaj satysfakcji bandytom!

Dlatego powstał ten kurs, by dać Ci szansę na skuteczną samoobronę w każdej sytuacji!

Wielu bandytów bazuje na strachu - wiedzą, że się ich boisz,  ale z moim kursem nauczysz się jak ten strach wykorzystać.

Ponieważ oni nie spodziewają się, że znasz techniki samoobrony, z tego powodu Cię zlekceważą. Dlatego masz element zaskoczenia!

Gdy przeciwnik jest zaskoczony, prawie wszystkie techniki wychodzą!

Oto co dla Ciebie dziś przygotowałem!

 • Błyskawiczny Kurs Samoobrony

  Ten kurs składa się z 17 filmów instruktażowych, przeznaczonych dla osób początkujących. Jeśli dopiero zaczynasz i chcesz nauczyć się skutecznej samoobrony – to ten materiał jest dla Ciebie. Nauczysz się w nim jak trenować w domu. Jak przeprowadzać rozgrzewki, oraz poznasz elementy boksu, combatu i samoobrony. Zobaczysz również kurs Systemy dla początkujących!

 • 100 Najlepszych Technik Do Samoobrony

  Interesuje Cię prostota i skuteczność ? Chcesz poznać Systemę od podstaw? Ten materiał jest dla Ciebie. To seria najlepszych i najskuteczniejszych technik Systemy które możesz łatwo i szybko wykorzystać do samoobrony. Gdy trenujesz już jakiś czas i chcesz nauczyć się czegoś nowego, to ten materiał z pewnością będzie tym czego szukasz.  W serii 3 filmów, poznasz rosyjską sztukę walki od podstaw. Ten materiał jest dla osób które trenują i chcą nauczyć się jeszcze więcej. Sprawdź już teraz!

 • System CID

  Ten materiał to połączenie Systemy oraz Combatu! To najbardziej zaawansowany trening dla osób które trenują i chcą połączyć techniki miękkie z technikami twardymi. W tym materiale dowiesz się jak trenować Systemę, oraz łączyć ją z boksem, kopnięciami i innymi technikami. Materiał jest przeznaczony dla osób które trenują i chcą się rozwijać, oraz odnaleźć złoty środek, pomiędzy Systemą, a innymi stylami sztuk walki!

Możesz wybrać jaki kurs chcesz zamówić. Pierwszy kurs jest dla osób początkujących, drugi skupia się na Systemie i jej najlepszych technikach. Trzeci kurs to połączenie Systemy i Combatu. Wszystkie kursy są do pobrania on-line, zaraz po opłaceniu zamówienia!

Dlaczego warto poznać te kursy teraz?

 • W szybkim czasie nauczysz się skutecznej samoobrony od podstaw.
 • Poprawisz swoją kondycję i sylwetkę i zaczniesz uprawiać sport.
 • Będziesz umiał się obronić w sytuacji realnego zagrożenia, gdy ktoś Cię napadnie.
 • Dasz nauczkę wszystkim cwaniakom którzy będą myśleli, że są od Ciebie lepsi.
 • Zaczniesz swoją przygodę ze sztukami walki.
 • Poznasz podstawy które pozwolą Ci potem trenować w normalnym klubie lub sekcji.
 • Zdobędziesz więcej pewności siebie.
 • Przestaniesz się bać innych osób na ulicy.
 • Poczujesz się lepiej we własnym ciele.
 • Zaczniesz budować systematyczne nawyki do treningów.
 • Uwierzysz w siebie i swoje możliwości.
 • Będziesz mógł wracać do poszczególnych części kursu wtedy gdy będziesz miał ochotę.
 • Dostaniesz możliwość udziału w seminariach szkoleniowych które będę prowadził.
 • Zaczniesz nowy etap w swoim życiu!

Ile to kosztuje?

Ok, pewnie teraz zastanawiasz się ile będziesz musiał zapłacić za każdy z tych kursów?

Sam się nad tym zastanawiałem i doszedłem do jednego prostego wniosku. Kursy muszą być dostępne dla wszystkich tych osób które na prawdę chcą trenować. Z tego powodu nie mogę dać na nie wysokiej ceny, ponieważ bardziej zależy mi na tym by każdy mógł je poznać, niż na pieniądzach z ich sprzedaży.

Nie mogę ich jednak udostępnić za darmo bo zależy mi na tym by dotarły do właściwych osób które faktycznie będą trenowały. Dodatkowo pieniądze które zarobimy pójdą na  rozwój naszej działalności i na tworzenie nowych materiałów.

Ponieważ wszystko kosztuje i sami musimy płacić za sprzęt do nagrań, wynajem sal, montaż kursu i jego reklamę - nie możemy ich udostępnić za darmo.

Ale nie zamierzam też dawać wysokiej ceny, dlatego po przemyśleniu wszystkich za i przeciw i po długim zastanawianiu się gdzie brałem pod uwagę cenę 499 zł, 297 zł i 167 zł, czyli ceny które obowiązywały przy różnych moich poprzednich kursach, tym razem zdecydowałem się udostępnić te kursy taniej.

Dlatego cena każdego z kursów będzie wynosiła jedynie 47 złotych. To ukłon dla osób które chcą trenować!

Możesz więc zamówić każdy z tych kursów w promocyjnej cenie 47 złotych, bądź wybrać pakiet ze wszystkimi kursami w cenie 97 złotych. Kursy są również ograniczone czasowo, więc warto skorzystać z promocji właśnie w tym momencie!

Jakie bonusy otrzymasz zamawiając te kursy?

 • Błyskawiczny dostęp do każdego kursu!

  Zaraz po opłaceniu kursu otrzymasz od nas błyskawiczny dostęp do materiałów na swojego maila. Opłacasz zamówienie przez system płatności online PayU bądź PayPal i od razu dajemy Ci dostęp do kursów. Możesz w ciągu kilku minut zacząć trenować!

 • Pobierz każdy kurs na dysk!

  Możesz od razu pobrać każdy kurs na swój dysk twardy i oglądać go kiedy tylko masz ochotę. Możesz korzystać z kursów on-line, ale równie dobrze możesz bardzo szybko pobrać je na swój dysk twardy. Masz również dożywotni dostęp do panelu z kursami, więc możesz zawsze do nich wracać!

 • Możesz na mnie liczyć!

  Jeśli będziesz miał problem z przerabianiem kursu, bądź będziesz potrzebował porady jak trenować – jako mój klient, możesz liczyć na darmową pomoc. Doradzę Ci i pomogę z każdym tematem który się pojawi!

Jak zamówić te kursy?

Przemyśl to, sprawdź jeszcze raz tę ofertę i podejmij najlepszą dla siebie decyzję właśnie w tym momencie!

Wybierz kurs który odpowiada Ci najlepiej, a już za chwilę będziesz mógł rozpocząć trening razem ze mną! Nie mogę się już doczekać! Także czekam na Ciebie na stronie z kursami!

Wystarczy, że wybierzesz swój kurs poniżej, opłacisz zamówienie korzystając z płatności online (PayU lub PayPal), a następnie otrzymasz cały materiał na swojego e-maila!

Niestety! Czas ucieka!

Wszystkie kursy są dostępne w promocyjnej cenie, oraz w pakietach z bonusami JEDYNIE DZIŚ do 23:59!

Potem ceny kursów wzrosną, a bonusy zostaną zdjęte, dlatego najlepiej będzie zamówić ten materiał właśnie teraz! Póki widzisz tę ofertę i trwa promocja!

TAK! WYBIERAM NAJLEPSZY KURS DLA SIEBIE!

Wiem, że z Twoimi kursami nauczę się skutecznej samoobrony od podstaw! Będę mógł poprawić swoją kondycję i sylwetkę. Poczuję się lepiej i bezpieczniej.

To będzie pierwszy krok do regularnych treningów i do rozpoczęcia przygody ze sztukami walki! Chcę poznać Twój kurs już teraz i wybieram jeden z 3 kursów:

Dla Początkujących
47.00PLN
 • + Błyskawiczny Kurs Samoobrony.
 • + 17 filmów instruktażowych.
 • + 16 GB materiału do pobrania on-line.
 • + Rozgrzewki, Combat oraz Systema.
 • + Materiał przeznaczony dla początkujących.
DODAJ DO KOSZYKA!
Najlepsze Techniki Systemy
47.00PLN
 • + 100 Najlepszych Technik Do Samoobrony.
 • + 3 h treningu na wideo.
 • + 13,5 GB materiału do pobrania on-line.
 • + Najlepsze Techniki Systemy.
 • + Materiał dla osob które chcą poznać Systemę.
DODAJ DO KOSZYKA!
Systema + Combat
47.00PLN
 • + System CID.
 • + 4,5 godziny treningu na wideo.
 • + 10,6 GB materiału do pobrania on-line.
 • + Połączenie Systemy oraz Boksu i Combatu
 • + Materiał dla osób ktróre chcą trenować kompleksowo.
DODAJ DO KOSZYKA!
Wszystkie 3 kursy razem
97.00PLN
 • + Błyskawiczny Kurs Samoobrony.
 • + 100 Najlepszych Technik Do Samoobrony.
 • + System CID.
 • + Wszystkie kursy w jednym miejscu.
 • + zniżka 44 zł.
DODAJ DO KOSZYKA!

Opłacając wybrany przez siebie kurs otrzymujesz błyskawiczny dostęp do materiałów, które wyślemy na Twojego e-maila!

Jeśli masz pytania, bądź wątpliwości to napisz do mnie na adres: kontakt@zbigniewsyc.pl

Pozdrawiam i życzę Ci samych sukcesów i udanych treningów!
Zbyszek Syc