Oto Twoje obiecane bezpłatne wideo: Punkty Witalne 2:

Pobierz cały kurs “Punkty Witalne w Samoobronie” w promocyjnej cenie tu >>

Możesz się zastanawiać kim jestem i po co do Ciebie piszę?

Nazywam się Zbigniew Syc!

Jestem instruktorem sztuk walk. Trenuję już od ponad 34 lat. Jestem pierwszym w Polsce instruktorem Systemy. Obecnie prowadzę własną sekcję Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walk w Pszczynie, oraz sekcję Systemy Self Defence. Byłem uczniem Mistrza Józefa Brudnego i kultywuję jego tradycje i wartości!

Jestem zawodowym instruktorem sztuk walk!

To moje hobby i praca, która daje mi pełną satysfakcję.Sztuki walki trenuję od 34 lat w Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walk. Byłem uczniem Wielkiego Mistrza Józefa Brudnego.

Byłem jego asystentem i współorganizatorem seminariów szkoleniowych, pokazów, zawodów i spotkań międzynarodowych mistrzów różnych sztuk walk. Brałem udział w kilkuset pokazach promujących uprawianie sztuk walk.

Zorganizowałem i brałem udział w kilkudziesięciu szkoleniach krajowych i międzynarodowych by uczyć się i wymieniać doświadczenia pomiędzy różnymi stylami walki  takich jak: kung-fu, jiu-jitsu, kickboxing, escrima i systema.

Mistrzostwa Świata i Europy:

W 1996 roku w ramach organizacji International Budo Federation wziąłem udział w mistrzostwach świata w Turcji zdobywając 2 i 4 miejsce na ponad 200 startujących zawodników. W 1997 roku w Belgii, w tej samej Federacji zdobyłem drużynowego mistrza Europy.

W tym czasie też kończę kursy instruktorskie o specjalizacji kung-fu i jiu-jitsu. Zakładam sekcję PASW, prowadzę szkolenia dla służb mundurowych stając się zawodowym instruktorem sztuk walk.

Treningi bokserskie:

Przez 3 lata zdobywam doświadczenie w boksie w klubie “Kleofas” Katowice. Moim prywatnym trenerem jest Eugeniusz Sarota. Uważam, że boks na dobrym poziomie jest dopełnieniem wielu sztuk walk.  Kickboxing poznaję od zawodnika, który był w kadrze Polski, Adama Copiji. Do dziś łączy nas przyjaźń i wspólne treningi.

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk:

Jestem współautorem programu szkoleniowego PASW co zaowocowało oficjalnym zarejestrowaniem w Polskiej Federacji Dalekowschodnich Sztuk i Sportów Walki stylu o nazwie – Pszczyńska Sztuka Walki. Od 2013 roku posiadam również uprawnienia tej sztuki walki.

Systema Poland i Systema Self Defence:

Po 4 latach kontaktów i wspólnych treningów z Sergiejem Borściewem,(mistrzem Rosyjskiej Sztuki Walki Systema) oraz jego asystentami Davidem Sykorą i Andrejem Karafą, za jego oficjalną zgodą zakładam organizację Systema Poland, której współtwórcami również są: Marek Talarek, Mariusz Fabijański i Paweł Marczykowski.

Organizacja zostaje zgłoszona w 2012 r. do w/w Federacji. Opracowuję program szkoleniowy dla instruktorów Systema Poland i w 2013 r. staję się pierwszym prawnym instruktorem systemy w Polsce.

18 października 2018 roku, zakładam nową organizację Systema Self Defence, która kontynuuje wcześniej podjęte działania na szerszą skalę. Celem nowej organizacji jest propagowanie “Pszczyńskiego Stylu Systemy“, poza granicami Polski.

10 DAN:

2016 r. kończę kurs instruktorski – taktyka i techniki interwencji. Również w 2016 r. na Walnym Zebraniu Federacji i wyboru nowych władz zostaję wybrany Vice-Prezesem tejże Federacji. Za umiejętności techniczne i propagowanie sztuk walk z rąk Mistrza Akademii i Rady Instruktorów otrzymuję stopień mistrzowski – 10 DAN.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej to sprawdź moją stronę: zbigniewsyc.pl

Co robię teraz?

Obecnie prowadzę prywatny klub o nazwie – Pszczyńska Akademia Sztuk Walk. Prowadzę stałe zajęcia, kursy instruktorskie, krajowe i zagraniczne seminaria szkoleniowe Pszczyńskiej Sztuki Walki i Systemy, obozy sportowe, szkolenia służb mundurowych i tematyczne szkolenia weekendowe. 

Już za kilka dni otrzymasz kolejne bezpłatne wideo, w którym opowiem Ci więcej o wykorzystaniu punktów witalnych w samoobronie. Czekaj na mojego kolejnego maila!

Pozdrawiam, Zbyszek Syc.

Pobierz cały kurs “Punkty Witalne w Samoobronie” w promocyjnej cenie tu >>

WordPress › Błąd

W witrynie wystąpił błąd krytyczny.

Dowiedz się więcej o debugowaniu WordPressa.