Witaj na stronie Mistrza Zbigniewa Syca - 10 DAN!

"Nie bądź katem, ani ofiarą..."

To motto, które przyświeca mi przez całe życie, a jego autorem był mój MISTRZ i mentor. – śp. Józef Brudny. Trenuję od 36 lat, jestem pierwszym Instruktorem Systemy w Polsce, szkolę ludzi stacjonarnie i online, a moją życiową misją jest poprawa bezpieczeństwa na ulicach, poprzez powszechną naukę samoobrony!

Kim jestem i jaka jest moja historia?

Witam Przyjaciół, Znajomych oraz Fanów!

Chciałbym się z wami podzielić swoją historią uprawiania sztuk walki:

Zacząłem trenować sztuki walki w wieku 16 lat, a moim mentorem i Mistrzem był śp. Józef Brudny. Trenowałem w grupie, w której byli instruktorzy o różnych specjalizacjach sztuk i sportów walki. Wzajemnie wymieniano się doświadczeniami i umiejętnościami, a treningi były traktowane jak samorozwój w oparciu o kodeks etyczno-moralny.

Powstawały grupy zainteresowań i wzajemnego wsparcia bez rywalizacji, co było możliwe dzięki formule treningowej zbliżonej do wschodnich klasztorów.

Trenowałem 5-6 razy w tygodniu, co zaowocowało moją kandydaturą na 1 DAN. Zdałem ciężki egzamin, stając się najmłodszym posiadaczem stopnia mistrzowskiego w Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki.

Mistrz dołączył mnie również do grona jego asystentów oraz do grupy pokazowej, co dało mi silną motywację do dalszych treningów. W międzyczasie zdobywałem stopnie mistrzowskie w kolejnych sztukach walki, aż osiągnąłem 10 DAN i zostałem pierwszym Instruktorem Systemy w Polsce.

Obecnie prowadzę szkolenia z samoobrony dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania, zarówno stacjonarnie, jak i online. Moim celem jest nie tylko nauka samoobrony, ale również rozwój osobisty i duchowy uczniów.

Chciałbym przekazywać moją wiedzę i doświadczenie kolejnym pokoleniom, aby poprawić bezpieczeństwo na ulicach poprzez powszechną naukę samoobrony. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w moich treningach i dołączenia do mojej misji. Chętnie podzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami, aby pomóc Wam osiągnąć perfekcję w sztukach walki i stać się Mistrzami jak Ja!

Ponad 80 osób zdało u mnie na stopień mistrzowski i ukończyło kursy instruktorskie. Cyklicznie prowadzę szkolenia wraz z innymi Mistrzami, w tym z Liborem Kaplanem (z Republiki Czeskiej) 10 DAN i Grzegorzem Pawłowskim 4 DAN. Wydaję też kursy online i filmy propagujące samoobronę wraz z Zespołem.

Samoobrona to połączenie treningu technicznego, pracy nad sobą i kodeksu etyczno-moralnego, o którym mówił mój Mistrz: "Panie Boże, spraw bym nie był ani katem, ani ofiarą". Życzę wam tego samego.

Niech moc będzie z Wami, bo ze Mną już jest!

Zobacz, jak moje proste kursy samoobrony pomagają osobom trenującym w domu osiągnąć znaczące postępy:

Sprawdź opinię Pawła:

Sprawdź opinię Janka:

Sprawdź opinię Ani:

Sprawdź opinię Witka:

Sprawdź opinię Pawła:

Sprawdź opinię Jacka:

Sprawdź opinię Łukasza:

Sprawdź opinię Sławka:

Sprawdź opinię Jarka:

Sprawdź opinię Jarka:

Sprawdź opinię Tomka:

Sprawdź opinię Artura:

Sprawdź komentarz Pawła:

Sprawdź komentarz Artura:

Sprawdź komentarz Rafała:

Sprawdź komentarz Stanisława:

Sprawdź komentarz Małgorzaty:

Sprawdź komentarz Pawła:

Sprawdź wiadomość od Łukasza:

Sprawdź wiadomość od Sławka:

Sprawdź wiadomość od Adama:

MASZ PYTANIA? NAPISZ:

kontakt@zbigniewsyc.pl

Copyright © zbigniewsyc.pl 2024. All Rights Reserved