?MEDYTACJA OGNIA?

Cześć, z tej strony Zbyszek Syc.  Mam mały prezent, otóż przygotowałem dla Ciebie: „Medytację Ognia„, którą możesz zobaczyć za darmo poniżej!

Wcześniej jednak chciałbym opowiedzieć o dwóch ważnych rzeczach!

 1. Jeszcze w listopadzie zaczynamy cykl darmowych webinarów (szkoleń on-line), w których zamierzam omówić dwa tematy: punkty witalne i ich zastosowanie w sztukach walki, oraz drugi temat: medytacja w sztukach walki.
 2. Odpalamy profil na PATRONITE i już wkrótce każdy będzie miał dostęp do wielu naszych nagrań, kursów i szkoleń.

O szczegółach dam znać niebawem!

?MEDYTACJA OGNIA?

Medytacja, techniki na koncentrację, na pobuczenie energii wewnętrznej do działania i kontemplacja od zawsze była częścią treningu sztuk walk!

Już dawno wielcy mistrzowie zauważyli, że rozwój duchowy (dziś rozwój osobisty), jest niezbędny do prawidłowego rozwoju adepta tak by odczuł w sobie STAN RÓWNOWAGI.

Jak mówił mój śp. Mistrz Józef – „uważaj byś nie był nigdy katem, ani ofiarą…

Ta sentencja oddaje nauki wielkich mistrzów sztuk walk!
Wraz z postępem w rozwoju fizycznym wzrasta również nasze ego. To naturalne – nabieramy siły, pewności siebie, czujemy się pewnie, widzimy postępy techniczne.

I to jest ok!

Ważne by to nie stało się celem lecz „produktem ubocznym” treningów. Inaczej ten stan może nami zawładnąć i poczujemy się niezwyciężeni, zaczniemy innych traktować „z góry”.

Trzeba wiedzieć i czuć, jak się w tych stanach poruszać. Cukrem można posłodzić np. herbatę lub się od niego uzależnić. Nożem można ukroić chleb lub kogoś zabić. Wszystko zależy od naszego STANU UMYSŁU!

Ta medytacja ma właśnie wpłynąć na Wasz stan umysłu!
Byście mogli zrelaksować się, poczuć się lepiej, bądź zastanowić nad pewnymi aspektami życia…

Sam nad tym pracuję!
Raz mi wychodzi lepiej, raz gorzej ale wiem, że to DROGA DO WZROSTU I ROZWOJU!

I tego Wam życzę,
Zbyszek

Skomentuj wpis!

3 Comments

 • Krzysztof Pyka

  Reply Reply 3 listopada 2017

  Hmmm … te rozebrane dziewczęta, choć ładne … oryginalne, raczej rozpraszają 🙂 to energia kundalini czyli czarny czakram a cały ten materiał jest na drugi koniec nastawiony na fiolet i błękit 🙂

 • Basia

  Reply Reply 18 grudnia 2017

  Bardzo ciekawa sprawa, dziekuję 🙂 a medytacja i dyscyplina umysłu to przydaje się w każdej dziedzinie życia, nie tylko w sztukach walki 🙂

 • Dzięki za tą boską treść.
  Czekam na więcej, wszystkiego dobrego, pozdrawiam.

Leave A Response

* Denotes Required Field