fbpx ...

Oferta limitowana: Odkryj pakiet 25 kursów o samoobronie - trwających ponad 32 godziny!

Jak Zostać MISTRZEM
Samoobrony i Przygotować Się Do
REALNEJ Walki Na ULICY?

Poznaj strategie walki na ulicy i opanuj techniki samoobrony - dzięki pakietowi 25 kursów trwających ponad 32 godziny!

Do 31 maja zamów za jedyne 47 PLN!

Od Mistrza Zbigniewa Syca - 10 DAN:

Drogi Adepcie Sztuk Walki!

Czy czujesz się wystarczająco bezpiecznie na ulicy w dzisiejszych czasach?
Czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że samoobrona to umiejętność, którą trzeba znać już teraz?
Czy wiesz, jak skutecznie bronić się przed napastnikiem, aby uniknąć niebezpieczeństwa i obronić swoich bliskich?

Jeśli odpowiedziałeś "nie" na któreś z tych pytań, to dobrze trafiłeś!

W dzisiejszych czasach warto umieć obronić siebie i swoją rodzinę przed niebezpieczeństwem na ulicy!

Dobrze, że tutaj jesteś, ponieważ chcę nauczyć Cię skutecznej samoobrony, która poprawi Twoje poczucie bezpieczeństwa i pozwoli uniknąć Ci potencjalnych zagrożeń...

Osiągnij szczyt swoich umiejętności!

Zaczynałem trenować sztuki walki 38 lat temu, kiedy to było jeszcze mało popularne w Polsce. Miałem wtedy bardzo ciężko, ale nigdy się nie poddałem.

Byłem zdeterminowany, żeby stać się najlepszym w swoim fachu i walczyłem z całych sił, by to osiągnąć.

Przez lata ciężkiej pracy i nieustannej pracy nad sobą, osiągnąłem: 10 DAN - najwyższy stopień mistrzowski, jakim może pochwalić się zaledwie kilkanaście osób w Polsce:

Trenuję sztuki walki 38 lat i wiem jak ciężko jest znaleźć dobrej, jakości materiały o treningu sztuk walki i samoobrony dla początkujących.
Pewnie często szukasz materiałów na własną rękę, ale w internecie znajdziesz mnóstwo kiepskich filmików, które niczego dobrego Cię nie nauczą.
Cieszę się, więc, że jesteś na mojej stronie, ponieważ mam zamiar nauczyć Cię prawdziwego i skutecznego treningu samoobrony krok po kroku!

Trener Zbigniew Syc

Naucz się samoobrony od fachowca...

Zajmuję się Systemą 2005 roku.  Trenuję sztuki walki od 38 lat (od 1985)! W tym czasie przeszkoliłem kilka tysięcy osób oraz prowadziłem wiele seminariów i szkoleń.

Nagrywałem również wiele materiałów edukacyjnych do nauki online. Dzięki tym kursom pomogłem wielu ludziom nauczyć się skutecznej samoobrony na ulicy, co pozwoliło im na obronę w sytuacjach realnego zagrożenia. To motywuje mnie do dalszej ciężkiej pracy i skłania mnie do napisania tego wyjątkowego listu!

Jeśli zastanawiasz się, od czego warto rozpocząć swoje treningi i jak powinny wyglądać Twoje pierwsze kroki, to mam dla Ciebie świetne rozwiązanie!

Jako prekursor Systemy na polskim rynku (jestem pierwszym instruktorem w Polsce), przygotowałem specjalny pakiet najlepszych szkoleń, które krok po kroku wprowadzą Cię w tajniki Systemy i samoobrony. Dzięki temu materiałowi będziesz mógł szybko i sprawnie rozpocząć swoje treningi, korzystając z moich najlepszych kursów.

Samoobrona w końcu w zasięgu ręki!

Dzięki tej potężnej dawce wiedzy o samoobronie w końcu nauczysz się bronić w sytuacji realnego zagrożenia na ulicy. To kompendium wiedzy pozwoli Ci w prosty sposób zacząć swoją przygodę z Systemą...

Nie będziesz musiał również zaczynać żadnego innego kursu, ponieważ wszystko czego będziesz potrzebował znajdziesz właśnie w tym pakiecie szkoleniowym!

Chciałbym już teraz przedstawić Ci pakiet:
25 Najlepszych Szkoleń o Systemie i Samoobronie" prezentowanych przez Mistrza Zbigniewa Syca – 10 DAN:

Dzięki temu potężnemu zasobowi wiedzy o samoobronie, w końcu nauczysz się, jak bronić się w sytuacji realnego zagrożenia na ulicy.

To kompendium wiedzy umożliwi Ci łatwe rozpoczęcie przygody z Systemą i samoobroną. Ponadto, w pakiecie szkoleniowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć trening i nie będziesz musiał szukać innych kursów!

Oto z czego składa się mój cały pakiet szkoleniowy:

Program 1: 7-Dniowy program treningowy - (wartość: 47 zł).