Witaj w sklepie zbigniewsyc.pl

Zapoznaj się z opisami kursów, następnie sprawdź ofertę i przejdź do płatności by je opłacić. Po tej opłacie kurs zostanie do Ciebie wysłany na podany w płatnościach adres e-mail. Kurs zostanie automatycznie wysłany w ciągu kliku sekund po opłaceniu zamówienia.

Jest to proces automatyczny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej przed zamówieniem kursów, sprawdź zakładkę o mnie oraz moje filmy. Zachęcam również do kontaktu. A teraz zapoznaj się z kursami i zamów kursy które Ci się podobają:

1: Kliknij by pobrać kurs Trening w domu +

"Jak trenować sztuki walki bez wyrzeczeń - prosto z własnego domu?"

Chciałbym podzielić się z Tobą wyjątkowym materiałem który z pewnością przyda się każdemu kto trenuje sztuki walki!

Pracujemy całymi dniami, gonimy za pieniędzmi, zamiast zatrzymać się i zastanowić. Życie właśnie ucieka nam przez palce, więc po prostu trzeba coś z tym zrobić TERAZ!

Odkładanie decyzji o treningach jest wydawaniem wyroku śmierci na siebie samego!

 

Olewając treningi i ćwiczenia - po prostu nie dbasz o swoje ciało i myślisz, że to jest w porządku, ale prędzej czy później zaczniesz tego żałować, bo po prostu pogorszy się Twoje zdrowie.

A ćwiczenia, aktywność fizyczna i dieta potrafią na prawdę mocno przedłużyć Twoje zdrowie, młodość, dobre samopoczucie. Potrafią przeciwdziałać wielu chorobom które dziś tak mocno wyniszczają nasze społeczeństwo!

DZIŚ MOŻESZ TO JEDNAK ZMIENIĆ! DZIŚ JEST TEN DZIEŃ! JESZCZE NIE JEST ZA PÓŹNO!

PRZECZYTAJ:

Po kliknięciu w poniższy link zostaniesz przeniesiony do strony internetowych płatności, gdzie będziesz mógł rozpocząć zamówienie. Wystarczy, że podasz swoje imię, oraz adres e-mail i wybierzesz kanał płatności (internetowe płatności PayU lub PayPal).

Po przejściu dalej zobaczysz możliwość zakupu kursu „System CID” w promocyjnej cenie. Możesz skorzystać z tej opcji, lub wybrać sam kurs „Trening w domu” – wystarczy kliknąć odpowiednią opcje na dole strony by potwierdzić swój wybór. Następnie zostaniesz przeniesiony do strony PayU, gdzie będziesz mógł wybrać bank i opłacić zamówienie.

Zaraz po jego opłaceniu otrzymasz e-miale z dostępem do wybranego przez Ciebie kursu. Jeśli masz jakieś pytania bądź problemy – skontaktuj się ze mną. Oto przycisk i link do rozpoczęcia zamówienia kursu „Trening w domu”  za 47 złotych:

Kliknij by zamówić w promocji za 47 złotych!

 

lub kliknij tu by przejść do pełnej oferty kursu trening w domu.

2: Kliknij by pobrać kurs Jak walczyć z większym i silniejszym przeciwnikiem +

"Jak Walczyć z Większym i Silniejszym, Tak By Go Szybko Znokautować i Skutecznie Się Obronić?"

Wyobraź sobie, że wchodzisz do klubu i z miejsca przystawia się do Ciebie jakiś obcy pijany koleś, który wymyślił sobie, że ma do Ciebie jakiś problem!

Krzywo się na niego patrzyłeś, albo po prostu chce się na kimś wyżyć i szuka kogoś do pobicia. Wyobraź sobie, że ten gość jest wyższy od Ciebie i silniejszy od Ciebie.

I nie chce dać Ci spokoju, ponieważ uparł się, że musi się z Tobą bić!

I co zrobić w takiej sytuacji?

Można uciec, pewnie, że tak, ale czasem takie rozwiązanie nie wchodzi w grę ponieważ, albo jesteś z dziewczyną, albo po prostu nie masz jak uciec, bo ten gość wszędzie za Tobą chodzi i jest to bardzo utrudnione. Czasem po prostu nie można uniknąć konfrontacji.

Mógłbyś prosić ochronę o pomoc, ale jeśli to są jego koledzy to może być jeszcze gorzej!

Niestety ochrona w większości tego typu lokali, nie jest zainteresowana tym, żeby Ci pomóc. Prędzej sami Cię wywalą i powiedzą Ci, żebyś bił z nim na dworze, tak żeby oni tego nie widzieli.

Najgorzej!

 

Mógłbyś zadzwonić po policję, ale ciężko powiedzieć kiedy przyjadą i czy w ogóle przyjadą, ponieważ różnie to z nimi bywa.

Mogą Ci też powiedzieć, że nie mają czasu, albo żebyś zadzwonił jak już Cię ten koleś pobije, to wtedy może zaczną go szukać, ale i tak pewnie go nie znajdą...

Więc jak widzisz liczenie na innych w tej sytuacji to kiepskie rozwiązanie. Bo inni ludzie sami chcą uniknąć konfrontacji więc nie będą się narażać. Zostaniesz kompletnie sam.

Wszystko będzie zależało od Twoich umiejętności i od Ciebie samego!

Jednak paradoksalnie możesz mieć przewagę! Dlaczego?

PRZECZYTAJ:

Po kliknięciu w poniższy link zostaniesz przeniesiony do strony internetowych płatności, gdzie będziesz mógł rozpocząć zamówienie. Wystarczy, że podasz swoje imię, oraz adres e-mail i wybierzesz kanał płatności (internetowe płatności PayU lub PayPal).

Po przejściu dalej zobaczysz możliwość zakupu kursu „System CID” w promocyjnej cenie. Możesz skorzystać z tej opcji, lub wybrać sam kurs „Jak walczyć z większym i silniejszym przeciwnikiem” – wystarczy kliknąć odpowiednią opcje na dole strony by potwierdzić swój wybór. Następnie zostaniesz przeniesiony do strony PayU, gdzie będziesz mógł wybrać bank i opłacić zamówienie.

Zaraz po jego opłaceniu otrzymasz e-miale z dostępem do wybranego przez Ciebie kursu. Jeśli masz jakieś pytania bądź problemy – skontaktuj się ze mną. Oto przycisk i link do rozpoczęcia zamówienia kursu „Jak walczyć z większym i silniejszym przeciwnikiem”  za 47 złotych:

Kliknij by zamówić w promocji za 47 złotych!

 

lub kliknij tu by przejść do pełnej oferty kursu trening w domu.

3: Kliknij by pobrać 100 Najlepszych Technik Do Samoobrony +

"Jak obronić się na ulicy, nie dać się ZNOKAUTOWAĆ i wygrać każdą walkę?"

Odkryję przed Tobą mój system prowadzący do skutecznej samoobrony!

Zaraz powiem co w nim jest, ale najpierw objaśnię jak to działa... i co może zrobić dla Ciebie.

Po pierwsze musisz znać podstawowe elementy testy systemu. To pozwoli Ci zacząć i trenować tylko najskuteczniejsze techniki z pominięciem tych które nie działają.

Większość trenerów cieszy się gdy ludzie trenują, ale nie wiedzą, czy ci ludzie potrafią się realnie obronić. A u mnie trenujemy właśnie po to by zwiększyć swoje szansę na skuteczną samoobronę na ulicy!

 

Faktem jest, że większość trenerów ma jakiś system treningowy. Niestety często jest on nieskuteczny i do niczego się nie nadaje. To zła wiadomość. Jeśli trenujesz kompletnie nieprzydane rzeczy to tak jakbyś w ogóle nie trenował!

Musisz nauczyć się skutecznej samoobrony, nawet jeśli wydaje Ci się to zbędne!

I to jest to, czego mam Cię zamiar nauczyć.

Poza tym zobaczysz jak skutecznie zmienić zwykły trening w skuteczny system do samoobrony i dostaniesz wszystkie ćwiczenia jak na tacy. Dlatego środku znajdziesz:

- jak obronić się przed większością prostych dźwigni i chwytów które ktoś może Ci założyć podczas ataku na ulicy.

- jak przyjmować uderzenia, by minimalizować ich skutki i by nie zostać znokautowanym.

- jak bronić się przed kopnięciami podczas ataku, oraz jak przepuszczać kopnięcia i od razu robić skuteczne kontry.

- 5 elementów które decydują o tym czy obronisz się na ulicy przed nieoczekiwanym ciosem, lub atakiem.

- jak skutecznie robić uniki, nawet gdy nie spodziewasz się ataku, stosując zasady automatyzacji treningu.

- jaką strategię i postawę przyjąć, podczas nieoczekiwanego ataku, oraz jak nie dać się zastraszyć.

- jak wdrożyć to wszystko we własnym domu, oraz na treningach.

- oraz wiele więcej bezpośrednio w kursie!

W skrócie, dostajesz wszystko co potrzebne, żeby skutecznie się obronić!

Chcesz wreszcie nauczyć się bić?

PRZECZYTAJ:

Po kliknięciu w poniższy link zostaniesz przeniesiony do strony internetowych płatności, gdzie będziesz mógł rozpocząć zamówienie. Wystarczy, że podasz swoje imię, oraz adres e-mail i wybierzesz kanał płatności (internetowe płatności PayU lub PayPal).

Po przejściu dalej zobaczysz możliwość zakupu kursu „System CID” w promocyjnej cenie. Możesz skorzystać z tej opcji, lub wybrać sam kurs „100 Najlepszych Technik Do Samoobrony” – wystarczy kliknąć odpowiednią opcje na dole strony by potwierdzić swój wybór. Następnie zostaniesz przeniesiony do strony PayU, gdzie będziesz mógł wybrać bank i opłacić zamówienie.

Zaraz po jego opłaceniu otrzymasz e-miale z dostępem do wybranego przez Ciebie kursu. Jeśli masz jakieś pytania bądź problemy – skontaktuj się ze mną. Oto przycisk i link do rozpoczęcia zamówienia kursu „100 Najlepszych Technik Do Samoobrony”  za 7 złotych:

Kliknij by zamówić w promocji za 47 złotych!

 

lub kliknij tu by przejść do pełnej oferty kursu trening w domu.