Oto Jak Wykorzystać Swoja Intuicję i Rosyjską Systemę Do Nauki Samoobrony Bez Myślenia o Tym, Jaką Technikę Zastosować!

Zbigniew Syc, 20.01.2020:

Drogi Kliencie!

Dziękuje Ci za zamówienie w przedsprzedaży kursu: "Tajne Techniki Specnazu". Dostęp do kursu powinieneś już mieć u siebie na mailu. Gdyby tak się nie stało, daj mi proszę znać (płyta również zostanie wkrótce wysłana). Na tej stronie przygotowałem dla Ciebie uzupełnienie tych materiałów czyli dodatkowe kursy na temat intuicji i systemy, które powinny Cię zainteresować! Dodatkowo przygotowałem dla Ciebie specjalny rabat na te materiały!

Czy nauczę Cię czegoś nowego?

Czy pokażę Ci jakieś nowe techniki? Czy będę mógł Ci faktycznie pomóc? Znasz już moje filmy i pewnie masz przynajmniej jeden bądź kilka moich kursów. Słusznie zastanawiasz się, czy tym razem pokażę Ci coś nowego i masz rację. Dlatego naprawdę cieszę się, że tutaj jesteś i że czytasz teraz moje słowa, bo mam zamiar pokazać Ci, że nowe szkolenie, które dla Ciebie przygotowałem znacznie różni się od moich poprzednich kursów!

Czemu miałbyś mnie w ogóle słuchać?

Jednak najpierw chciałbym opowiedzieć kilka słów o sobie. W końcu, czemu miałbyś w ogóle mnie słuchać? Nazywam się Zbigniew Syc. Trenuję sztuki walki od 35 lat. Jestem uczniem śp. Mistrza Józefa Brudnego (założyciela Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki). Jestem pierwszym trenerem Systemy w Polsce i jedną z osób, które przyczyniły się do mocnego rozpowszechnienia się tego stylu w naszym kraju. Jestem instruktorem i przeszkoliłem w swoim życiu kilkanaście tysięcy osób, więc czemu miałbym nie pomóc teraz Tobie?

Dlaczego warto mnie posłuchać?

Gdy zaczynałem treningi sztuk walki 35 lat temu, nie miałem ani talentu, ani odpowiednich warunków fizycznych. Wszystko wypracowałem sobie uporem i determinacją. Ćwiczyłem długimi godzinami, bo byłem zafascynowany sztukami walki. Jednak czasy się zmieniają. Dziś mało, kto może poświęcić pół dnia na treningi. Pracujemy coraz więcej i mamy coraz mniej czasu. Dlatego już od 2011 roku pracuję nad kursami online i na dvd, które mają przyśpieszyć i uprościć proces nauki sztuk walki i skutecznej samoobrony. Warto jest umieć się obronić. Jednak brak czasu, brak sekcji treningowej lub inne powody powodują, że nie trenujemy. Stąd też pomysł na proste i łatwe do przyswojenia szkolenia instruktażowe, które pokazują krok po kroku, jak stosować najlepsze i najskuteczniejsze techniki walki na ulicę. Przez ten czas wiele osób pukało się w głowę i mówili mi, że tego nie da się zrobić. A ja w tym czasie dostałem sporo maili od Czytelników, którzy faktycznie trenują z tymi kursami i kilkanaście osób obroniło się na ulicy w sytuacji realnej napaści. Jeśli mogłem pomóc choć jednej osobie, to wierzę, że było warto!

Co dla Ciebie przygotowałem?

 • Dostęp do zupełnie nowego kursu!

  Kurs który zamówiłeś to dopiero początek! Przygotowałem dla Ciebie również jego uzupełnienie w którym zawarłem dużo więcej wiedzy. Mając obie części możesz dowiedzieć się więcej i poznać jak korzystać ze swojej Intuicji. Ten materiał to wyjątkowe połączenie technik Systemy z technikami intuicyjnymi!

 • Materiały z kursów otrzymasz również na 3 płytach DVD!

  Te wszystkie kursy możesz również otrzymać na specjalnym i niepowtarzalnym 3 płytowym wydaniu DVD. Otrzymasz więc dostęp online, a później jeszcze wyślemy Ci wszystko na płytach DVD, wraz z wyjątkowym podziękowaniem!

Dlaczego warto skorzystać z tej propozycji?

 • Otrzymujesz 3 nowe płyty DVD!

  Przygotowałem dla Ciebie 3 zupełnie nowe płyty DVD z pełnymi wersjami nagrań z kursu o intuicji i Systemie.

 • Dostęp online do wideo!

  Każdy kto zamówi ten materiał otrzyma do nich również dostęp online, przed wysyłką samych płyt. Oznacza to, że będziesz mógł cieszyć się tymi materiałami, zanim jeszcze je wyślemy. Nie będziesz musiał zatem czekać na przesyłkę!

 • Bezpłatna priorytetowa wysyłka!

  Zamawiając płyty otrzymujesz również bezpłatną wysyłkę priorytetowym listem poleconym, która zostanie zrealizowana w ciągu 7 dni od zakończenia zapisów. Otrzymasz numer listu przewozowego i będziesz mógł śledzić przesyłkę!

Więc jaka jest moja propozycja?

Moja propozycja jest taka, że...

Przygotowałem dla Ciebie zupełnie nowe szkolenie które uzupełni i pogłębi Twoją wiedzę o intuicji. "Tajne Techniki Specnazu", to był dopiero początek. Teraz czas na jeszcze więcej wiedzy z najwyższej półki. Czas na nowe szkolenie online, oraz na dodatkową płytę z materiałami szkoleniowymi na DVD. Dodatkowo czeka na Ciebie również bilet na seminarium szkoleniowe!

Dlaczego warto skorzystać z tej propozycji już teraz?

3 płytyDVD zamiast 1!

Możesz otrzymać aż 3 płyty DVD z kursami, zamiast jednej. Nagramy dla Ciebie cały pakiet kursów o intuicji na płytach DVD!

Kurs: Intuicyjne Sztuki Walki

Przygotowaliśmy wyjątkowe szkolenie "Intuicyjne Sztuki Walki". Kurs składa się z 4 części w których nauczysz się jak zacząć pracować ze swoja intuicją. Poznasz najlepsze ćwiczenia wprowadzające do tego tematu, oraz zobaczysz jak to wszytko wygląda. To techniki których uczyłem się bezpośrednio od rosyjskich mistrzów. Materiał obowiązkowy dla każdego kto chce nauczyć się skutecznej samoobrony!

Zapowiedź kursu zobaczysz poniżej:

Dostęp do bonusowych nagrań z seminariów Systemy i PASW

Wraz z tymi kursami otrzymasz dostęp do zamkniętej strefy z niepublikowanymi wcześniej materiałami z zamkniętych seminariów Systemy i PASW. Te materiały są bardzo rzadkie i nie udostępniam ich na codzień. Dostęp do strefy z nimi jest limitowany!

Dostęp online jeszcze przed wysyłką płyty!

Jeszcze przed samą wysyłką, otrzymasz od nas dostęp do kursów online. Będziesz mógł je zobaczyć jeszcze przed samą wysyłką, a płyta dojdzie do Ciebie po zamknięciu zapisów. Dostęp otrzymasz zaraz po zamówieniu kursów! O wszystkim poinformujemy Cię mailowo!

Bezpłatna wysyłka poleconym priorytetowym listem!

Zależy mi na tym byś szybko otrzymał tę płytę, dlatego tym razem wyślemy Ci płyty priorytetowym listem poleconym, który dotrze do Ciebie w ciągu 3 dni od wysyłki. Dodatkowo damy Ci numer listu przewozowego byś mógł śledzić swoją przesyłkę, którą wyślemy w ciągu 7 dni od zamknięcia zapisów!

Po zakończeniu zapisów nikt nie pozna wiecej tych materiałów!

To prawda! Jeśli pamiętasz moje poprzednie promocje, to wiesz doskonale, że po zamknięciu zapisów nie przyjmowaliśmy więcej zamówień. Materiał pozna jedynie tyle osób ile zapisze się w czasie trwania tej promocji. Po tym czasie nie przyjmujemy więcej zapisów i nie wysyłamy płyt ani dostępów online.

Możesz wybrać również samą wersje online!

Jeżeli nie chcesz płyt DVD, możesz wybrać kursy w wersji online, bez płyt DVD. Cena tych materiałów będzie wtedy odpowiednio niższa. Masz więc dużo większy wybór!

Do kiedy można się zapisać i skorzystać z tej wyjątkowe propozycji?

Zapisy potrwają jedynie do piątku, 28 lutego, do 23:59!

Otwieramy zapisy już w piątek 21 lutego o 10:00. Będziesz miał 7 dni by zapisać się i zamówić swoje szkolenie. Nakład płyt będzie ograniczony jedynie do ilości zamówień, także jedynie osoby które zapiszą się w czasie trwania tej propozycji, poznają te materiały! Po tym czasie nikt nie będzie mógł już dołączyć i nikt nie pozna tych materiałów. Zapisy zamykamy w piątek, 28 lutego o 23:59! Jednak im szybciej zamówisz tym szybciej będziemy mogli zrealizować Twoje zamówienie, wysłać Ci materiały online i płytę DVD!

Sprawdź opinie Klientów o moich szkoleniach:

Obejrzałem Punkty Witalne2 i jest ekstra. Bardzo dziękuję też za bonusy, które przed chwilą dostałem. Bardzo Ci dziękuję za to, co robisz. Jesteś niesamowity. Co prawda, jak na razie, tylko oglądam, ale i tak otworzyłeś mi oczy na możliwości obrony w różnych sytuacjach.

Pozdrawiam i serdecznie życzę powodzenia, Krzysztof

Krzysztof Fiech

Jeszcze kilka słów o kursie. Podoba mi się, podobnie jak poprzednie. Moim zdaniem, techniki pokazane są porządnie, zrozumiale. Duży plus za wybór faktycznie takich ruchów, które można szybko opanować. Generalnie: instruktaż jest naprawdę czytelny. Cieszę się że są te kursy, systema to wyjątkowo ciekawy styl walki wręcz.

Maurycy

Witam, powiem krotko : podoba mi się niesamowicie i i w gruncie rzeczy techniki tam zastosowane są przydatne jak najbardziej nawet na ulicy! Dzięki wielkie za ten kurs.

Krawczyk Krzysztof

Witam. A więc tak. Z mojego punktu widzenia - materiał kursu bardzo dobry i staranie omówiony. Bardzo rzeczowo i myślę ze dość jasno. To co bym dodał od siebie to przy technikach ujęcia jeszcze slow motion tak aby bardziej dojrzeć ewentualne przejścia bądź uderzenia. Moja ocena kursu 5+ Pozdrawiam.

Łukasz Ciecierski

Zbyszku, to co robisz jest rewelacyjne, bo jesteś po prostu mistrzem. Z przyjemnością oglądam ćwiczenia, które proponujesz, zwłaszcza tak proste jak ten ostatni. Dla gościa po 40-stce, który się zastał, to jest naprawdę rewelacja. Spróbuję poćwiczyć przez kolejne dni i mam nadzieję wpaść trochę w pewien rytm systematycznych ćwiczeń i odzyskania choć trochę formy. DZIĘKI WIELKIE, podziwiam CIĘ. Pozdrawiam,

Marek Ciepieniak

Dzień dobry Panie Zbigniewie kupiłem 7 dniowy trening , mam 63 lata, trenuje codziennie i czuję się bardzo dobrze, na pewno na moje samopoczucie mają decydujący wpływ Pańskie treningi, bardzo dziękuje.

Jarosław Sobieralski

Jaka jest cena tych płyt DVD dla Ciebie?

Pewnie teraz zastanawiasz się ile będzie kosztowało to wydanie 3 płyt DVD? To jest bardzo dobre pytanie i pozwól, że szybko na nie odpowiem.

 • Zdobycie wiedzy, która pozwoliła mi nagrać ten materiał to ponad 35 lat ciężkich treningów, nauki od najlepszych Mistrzów i ciągłego rozwoju.
 • Poświęciłem grubo ponad połowę swojego życia by nauczyć się tego, co chcę przekazać Ci w tym DVD.
 • Gdybyś chciał nauczyć się tego na moich zajęciach, szkoleniach lub konsultacjach indywidualnych, musiałbyś zapłacić dużo więcej niż wynosi cena tego DVD.

Zatem jaka jest cena?

 • Rozważałem różne propozycje cenowe. Jednak doskonale wiesz, że cenię sobie zdanie moich Czytelników i chcę by cena zawsze była dostosowana do realiów. Chcę by każdy, kto chce, mógł poznać ten materiał.
 • Dlatego chociaż mógłbym dać dużo wyższą cenę i wiem, że sprzedałbym 30 sztuk, to zdecydowałem się na dużo bardziej przystępną opcję.
 • Zamiast 237 złotych (początkowa propozycja ceny tej płyty), za całe kolekcjonerskie wydanie na DVD zapłacisz jedynie 97 zł!
 • Za wersję online bez płyt DVD, zapłacisz jedynie 47 zł!
 • Otrzymujesz również bezpłatną wysyłkę poleconym priorytetowym listem poleconym.

Masz 300% pewności, że to zadziała, albo oddam Ci pieniądze!

money back logo

GWARANCJA 300% SATYSFAKCJI:

Wraz z moimi płytami DVD masz pełną 60-dniową GWARANCJĘ SATYSFAKCJI! Jeśli płyty nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz napisać do mnie e-maila z informacją, że chcesz zwrot pieniędzy. Ja oddam Ci całą zainwestowaną kwotę, a płyty będziesz mógł i tak zatrzymać!

Nie musisz podawać powodu zwrotu, wystarczy, że w ciągu 30-dni napiszesz na adres:
kontakt@zbigniewsyc.pl – a ja oddam Ci pieniądze!

Robię tak, bo zależy mi na tym by wszyscy moi Klienci byli zadowoleni z moich produktów!

TAK! ZAMAWIAM PAKIET 3 KURSÓW NA DVD!

Wiem, że otrzymam świetne kursy z najlepszymi intuicyjnymi technikami Systemy! Chcę zarezerwować swoją kopię już teraz!

 • Zamawiam limitowane 3 płyty DVD.
 • Na płytach otrzymam pełne wersje 3 nowych kursów.
 • Wraz z płytami otrzymuję dodatkowe niedostępne normalnie BONUSY.
 • Koszty wysyłki priorytetowym listem poleconym są już wliczone w cenę.
 • Wystarczy, że po zamówieniu podam swój adres do wysyłki płyt!

Zamawiając płyty DVD teraz, płacisz aż o 140 złotych taniej!
Cena normalna płyt to: 237 zł.

W cenę wliczone są:

 • 3 limitowane płyty DVD.
 • Przesyłka priorytetowym listem poleconym.
 • Niedostępne bonusowe nagrania.

Aby zamówić swoją wersję kursu dodaj ją teraz do koszyka i opłać swoje zamówienie. Po opłaceniu zamówienia podasz nam adres do wysyłki:

Wybierz teraz dostęp online lub płyty DVD:

Wersja Online
PLN47
  Dodaj Do Koszyka

  Dostęp do kursu online:

  Intuicyjne Sztuki Walki.

  Możliwość pobrania plików na dysk.

  Możliwość zobaczenia materiałów na Youtube.

  60 dni gwarancji satysfakcji.

  Wersja DVD
  PLN97
   Dodaj Do Koszyka

   Nagrania na 3 płytach DVD.

   Bezpłatna wysyłka w Polsce i zagranicą.

   Dostęp do niezapowiedzianych bonusów.

   Osobiste listowne podziękowanie.

   Dostęp do nowego kursu online:

   Intuicyjne Sztuki Walki.

   Dostęp do zamkniętych seminariów PASW.

   Możliwość pobrania plików na dysk.

   Możliwość zobaczenia materiałów na Youtube.

   60 dni gwarancji satysfakcji.

   Możesz również zapłacić zwykłym przelewem! Oto nasz numer konta:

   • Nazwa: Pszczyńska Akademia Sztuk Walk Zbigniew Syc.
   • Numer konta: 85 1020 2528 0000 0502 0084 7228
   • Tytuł: 3 DVD + TWÓJ ADRES E-MAIL.
   • Kwota: 97,00zł LUB 47,00 zł (Zależy od tego którą wersję wybierasz).

   Po zrobieniu przelewu koniecznie daj nam znać i wyślij potwierdzenie przelewu by zarezerwować swoją kopię płyt DVD.

   Najczęściej Zadawane Pytania:

   • q-iconKiedy otrzymam płyty DVD?

    Zaraz po opłaceniu zamówienia, poprosimy Cię o podanie danych do wysyłki płyt. Twoje płyty zostaną wysłana najszybciej jak tylko będzie to możliwe, na podany przez Ciebie adres pocztowy. O wysyłce będziemy Cię informowali na bieżąco poprzez adres e-mail. Wysyłka będzie zrealizowana w ciągu 7 dni od zakończenia promocji płyt.

   • q-iconJak złożyć zamówienie?

    Aby zamówić teraz swoje płyty DVD, należy kliknąć w przycisk: „Kliknij tutaj i zamów DVD”. Po przejściu na kolejną stronę, podajemy tam swoje imię oraz adres e-mail. Następnie na dole wybieramy sposób płatności (najpopularniejsze płatności elektroniczne PayU, obsługujące największe banki, BLIK i zwykły przelew), PayPal, oraz przelew na konto bankowe. Wybierasz jak chcesz zapłacić i klikasz w przycisk „Zrealizuj zamówienie”.  Zostaniesz przeniesiony na stronę swojego banku, lub otrzymasz dane do przelewu. Po opłaceniu zamówienia wyślemy Ci e-maila z prośbą o podanie danych do wysyłki. Twoja kopia DVD zostanie zarezerwowana wyłącznie po opłaceniu zamówienia. Jeśli tego nie zrobisz, to przekażemy zamówienie komuś innemu.

   • q-iconCzy materiał będzie dostępny online?

    Tak, możesz wybrać czy chcesz wersję online czy na płytach DVD. Wyboru możesz dokonać na dole tej strony, wybierając swoją opcję dostępu do materiałów (online lub dvd).

   • q-iconCzy mogę zapłacić przelewem?

    Tak. Wystarczy przy dokonywaniu płatności wybrać opcję: „Zwykły przelew”. Po wybraniu tej opcji zobaczysz dane, na które należy zrobić przelew w kwocie 97 lub 47 zł. Po zrobieniu przelewu wyślij nam potwierdzenie, byśmy wiedzieli, że go zrobiłeś. Możesz również napisać na adres: kontakt@zbigniewsyc.pl i poprosić o dane do przelewu. Dane do przelewu: Nazwa: Pszczyńska Akademia Sztuk Walk Zbigniew Syc. Numer konta: 85 1020 2528 0000 0502 0084 7228. Tytuł: 3 DVD + TWÓJ ADRES E-MAIL. Kwota: 47,00zł (wersja Online) lub 97,00zł (wersja DVD).

   • q-iconDo kiedy mogę zamówić płytę?

    Płyty można zamawiać maksymalnie do piątku, 28 lutego 2020. Po tym czasie strona z zapisami zostanie zamknięta.

   • q-iconCo otrzymam po zamówieniu?

    Po zamówieniu otrzymasz 3 płyty DVD, zawierające 3 nowe kursy na temat treningu intuicyjnego sztuk walki. Dodatkowo otrzymasz moje pisemne podziękowanie, oraz otrzymasz dostęp do specjalnej strony z niepublikowanymi wcześniej bonusami!

   Podsumujmy wszystko szybko jeszcze raz:

   • Przygotowałem dla specjalną edycję płyt DVD!
   • Płyty są dostępne w sprzedaży jedynie na tej stronie.
   • Płyty można zamawiać od 21.02 do 28.02 do 23:59 wyłącznie!
   • Nie można będzie zamówić płyt po wyprzedaniu całego nakładu.
   • Pokrywamy koszty wysyłki.
   • Płyty zostaną wysłane priorytetowym listem poleconym!
   • Masz pełne 60 dni by testować płyty, gdy ją otrzymasz, a jeśli coś byłoby nie tak, to oddam Ci pieniądze.
   • Płyty można zamawiać jedynie do piątku 28 lutego do 23:59!

   Pozdrawiam serdecznie,
   Trener Zbigniew Syc - 10 DAN.

   PS. Biorę koszty wysyłki na siebie, w cenie otrzymujesz już wszystko wraz z niezapowiedzianymi bonusami. Wystarczy, że zamówisz i opłacisz zamówienie, a osobiście wyślę Ci płytę pod wskazany przez Ciebie adres. Pamiętaj, że zamówień można dokonywać wyłącznie do piątku, 28 lutego, do 23:59!

   Wersja Online
   PLN47
    Dodaj Do Koszyka

    Dostęp do kursu online:

    Intuicyjne Sztuki Walki.

    Możliwość pobrania plików na dysk.

    Możliwość zobaczenia materiałów na Youtube.

    60 dni gwarancji satysfakcji.

    Wersja DVD
    PLN97
     Dodaj Do Koszyka

     Nagrania na 3 płytach DVD.

     Bezpłatna wysyłka w Polsce i zagranicą.

     Dostęp do niezapowiedzianych bonusów.

     Osobiste listowne podziękowanie.

     Dostęp do nowego kursu online:

     Intuicyjne Sztuki Walki.

     Dostęp do zamkniętych seminariów PASW.

     Możliwość pobrania plików na dysk.

     Możliwość zobaczenia materiałów na Youtube.

     60 dni gwarancji satysfakcji.

     Możesz również zapłacić zwykłym przelewem! Oto nasz numer konta:

     • Nazwa: Pszczyńska Akademia Sztuk Walk Zbigniew Syc.
     • Numer konta: 85 1020 2528 0000 0502 0084 7228
     • Tytuł: 3 DVD + TWÓJ ADRES E-MAIL.
     • Kwota: 97,00zł LUB 47,00 zł (Zależy od tego którą wersję wybierasz).

     Po zrobieniu przelewu koniecznie daj nam znać i wyślij potwierdzenie przelewu by zarezerwować swoją kopię płyt DVD.