Błyskawiczny Kurs Samoobrony – PREMIERA!

Dostałem pewnego razu maila od Klienta, w którym napisał:

Zbyszek, kupiłem kiedyś Twój kurs i powiedziałem o tym znajomym.Śmiali się ze mnie, że co ja się tam mogę nauczyć… Jaka tam samoobrona… Za stary jestem i w ogóle, to niczego się nie nauczę z kursu.Ale potem zdarzyło się tak, że ktoś mnie napadł. Obroniłem się bo przerabiałem Twój kurs. Gdybym go nie znał to pewnie byłbym mocno pobity. Koledzy już się nie śmieją, w sumie sami chcą zacząć trenować...”

I jest mi niezmiernie miło, że mogę to dziś napisać! Jest poniedziałek, 17 lipca – 10 rano.

Właśnie DZIŚ jest premiera „Błyskawicznego Kursu Samoobrony” >>

Materiału nad którym pracowałem od dawna, wsłuchując się w potrzeby moich Czytelników i Klientów.
Tak powstał program który KAŻDY może trenować w swoim domu!

Możesz poprawić swoje bezpieczeństwo i poczuć się lepiej we własnym ciele bez wychodzenia z domu. Cały trening zrobisz we własnym pokoju!

To pierwszy program gdzie wystarczy mieć odrobinę miejsca trochę motywacji do działania i partnera do nauki technik. W części pierwszej nauczę Cie jak poprawić swoją wydolność! Poznasz aż 6 różnych wariantów rozgrzewek, które możesz wykonać w domu, bez żadnego sprzętu. Ten trening pozwoli Ci poprawić swoją kondycję i sylwetkę.

Bez względu na wiek! Możesz poświęcić na to zaledwie 10 – 15 minut! To już sporo dla Twego zdrowia!

W części drugiej poznasz Błyskawiczny Kurs Samoobrony od podstaw!

W 7 częściach dowiesz się jak zadawać uderzenia i kopnięcia oraz jak się skutecznie obronić! To coś dla początkujących! Najnowsze i skuteczne techniki do samoobrony! W części trzeciej zacznę uczyć Cię Systemy
To pierwszy kurs Systemy od podstaw on-line! Wszystko opisane krok po kroku!

Oprócz tego przygotowałem dla Ciebie koszulki, książki, udział w seminarium, oraz konsultacje jeden na jeden gdzie ustalę Twój trening i pomogę Ci ruszyć z miejsca!

Całość dostępna od dziś przez 8 dni! W promocyjnej cenie!

Kliknij by sprawdzić i zamówić swoja wersję >>>

Zbyszek Syc.

PS. Uważam, że to mój najlepszy kurs i dlatego po prostu chcę się nim z Tobą podzielić! Sprawdź już teraz co przygotowałem bo to na prawdę solidny materiał który przygotuje Cię do treningu sztuk walki:
https://zbigniewsyc.pl/bks/

Skomentuj wpis!

Leave A Response

* Denotes Required Field