Poznaj 30 Najlepszych Technik Do Zadawania Szybkich Nokautów Na Ulicy!

Limitowana Edycja DVD

Została 1 ostatnia kopia DVD.

Zbigniew Syc, 18.10.2019:

Przyjacielu!

Jeżeli nie czujesz się pewnie na ulicy i brakuje Ci elementu, który spowoduje, że Twoje techniki samoobrony będą bardziej kompletne, to zostań na tej stronie i przeczytaj każde moje słowo! Bo za chwilę mam zamiar pokazać Ci 30 najlepszych nokautujących technik, które zmienią Twój system walki i spowodują, że poczujesz się znacznie bezpieczniej!

Ale teraz możesz zastanawiać się, czy nauczę Cię czegoś nowego?

Czy pokażę Ci jakieś nowe techniki? Czy będę mógł Ci faktycznie pomóc? Znasz już moje filmy i pewnie masz przynajmniej jeden bądź kilka moich kursów. Słusznie zastanawiasz się, czy tym razem pokażę Ci coś nowego i masz rację. Dlatego naprawdę cieszę się, że tutaj jesteś i że czytasz teraz moje słowa, bo mam zamiar pokazać Ci, że nowe szkolenie, które dla Ciebie przygotowałem znacznie różni się od moich poprzednich kursów!

Ale dlaczego miałbyś mnie w ogóle słuchać?

Jednak najpierw chciałbym opowiedzieć kilka słów o sobie. W końcu, czemu miałbyś w ogóle mnie słuchać? Nazywam się Zbigniew Syc. Trenuję sztuki walki od 35 lat. Jestem uczniem śp. Mistrza Józefa Brudnego (założyciela Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki). Jestem pierwszym trenerem Systemy w Polsce i jedną z osób, które przyczyniły się do mocnego rozpowszechnienia się tego stylu w naszym kraju. Jestem instruktorem i przeszkoliłem w swoim życiu kilkanaście tysięcy osób, więc czemu miałbym nie pomóc teraz Tobie?

Zresztą posłuchaj teraz tej historii...

Gdy zaczynałem treningi sztuk walki 35 lat temu, nie miałem ani talentu, ani odpowiednich warunków fizycznych. Wszystko wypracowałem sobie uporem i determinacją. Ćwiczyłem długimi godzinami, bo byłem zafascynowany sztukami walki. Jednak czasy się zmieniają. Dziś mało, kto może poświęcić pół dnia na treningi. Pracujemy coraz więcej i mamy coraz mniej czasu. Dlatego już od 2011 roku pracuję nad kursami online i na dvd, które mają przyśpieszyć i uprościć proces nauki sztuk walki i skutecznej samoobrony. Warto jest umieć się obronić. Jednak brak czasu, brak sekcji treningowej lub inne powody powodują, że nie trenujemy. Stąd też pomysł na proste i łatwe do przyswojenia szkolenia instruktażowe, które pokazują krok po kroku, jak stosować najlepsze i najskuteczniejsze techniki walki na ulicę. Przez ten czas wiele osób pukało się w głowę i mówili mi, że tego nie da się zrobić. A ja w tym czasie dostałem sporo maili od Czytelników, którzy faktycznie trenują z tymi kursami i kilkanaście osób obroniło się na ulicy w sytuacji realnej napaści. Jeśli mogłem pomóc choć jednej osobie, to wierzę, że było warto!

Przygotowałem dla Ciebie coś, czego nie robiłem od dawna!

 • Czeka już na Ciebie jedna z 30 limitowanych płyt DVD.

  Płyta została wydana w dedykowanym pudełku, na którym znajdzie się numer zamówionej przez Ciebie kopii, oraz spersonalizowana dedykacja, wraz z moim podpisem.

 • Ta unikalna kolekcja będzie dostępna jedynie dla 30 osób.

  Nie zostanie więcej wznowiona, wiec skorzystanie z tej propozycji teraz pozwoli Ci poznać wyjątkowy i unikalny materiał. Kurs, do którego dostęp będzie miało jedynie 30 osób.

Także warto skorzystać i dołączyć do grona 30 wybranych osób, które otrzymają to wyjątkowe wydanie DVD.

 • Co dokładnie jest na tej płycie DVD?

  Znajdziesz tam najnowsze szkolenie, w którym zawarłem 30 najlepszych i najszybszych technik nokautujących, jakie znam!

 • To wyjątkowa szansa!

  By poznać 30 technik, które umożliwią Ci skuteczną samoobronę. Jeśli masz już moje dotychczasowe kursy, to ten materiał, będzie świetnym podsumowaniem!

 • To skondensowana wiedza w pigułce!

  Która pozwoli Ci poznać najlepsze nokautujące techniki.Pomyśl! Jedynie 30 osób będzie mogło poznać ten materiał, co powoduje, że jest on niezwykle unikalny.

Więc jaka jest moja propozycja?

Moja propozycja jest taka, że...

Mam dla Ciebie unikalne wydanie DVD z 30 Najlepszymi Technikami Do Zadawania Szybkich Nokautów. Techniki, które tam zobaczysz są unikalne i różnią się znacznie od moich poprzednich kursów, takich jak „Szybki Nokaut”. To jest zupełnie nowy materiał, którego jeszcze nikomu nie prezentowałem!

Co sprawia, że to szkolenie jest inne od całej reszty?

Dodatkowo tym, co wyróżnia to szkolenie na tle poprzednich jest fakt, że będzie ono dostępne jedynie na DVD i jedynie dla 30 osób. Nie będzie można więcej zamówić tego konkretnego wydania DVD, ponieważ będzie ono numerowane. Nie przewidujemy reedycji tych szkoleń, dlatego zamawiając ten materiał, dostajesz coś na prawdę unikalnego i niepowtarzalnego. Coś, co będzie mogło poznać jednorazowo tylko 30 osób.

Dlaczego warto skorzystać z tej propozycji już teraz?

Oto 8 powodów, dla których warto zamówić to DVD już teraz:

Im szybciej to zrobisz tym szybciej zarezerwujesz swoją kopię unikalnego DVD. Informację o wydaniu tych 30 płyt otrzymuje kilkanaście tysięcy osób. Przy tak małym nakładzie podejrzewam, że tych płyt zabranie w ciągu maksymalnie kilku dni.

 • 1

  Otrzymasz jedną z 30 numerowanych płyt.

 • 2

  Otrzymasz płytę z moją osobistą dedykacją.

 • 3

  Otrzymasz moje najlepsze techniki nokautujące zebrane na DVD!

 • 4

  Dodatkowo otrzymasz ode mnie NIEZAPOWIEDZIANY BONUS nagrany na DVD, który zobaczą jedynie osoby, które zamówią to DVD.

 • 5

  Poczujesz sie bezpieczniej i dużo pewniej na ulicy.

 • 6

  Techniki, które poznasz są kompleksowe i szybko je opanujesz.

 • 7

  Nikt poza Tobą i 30 innymi osobami nie będzie znał tego materiału i tych konkretnych technik.

 • 8

  Techniki są podzielone na odpowiednie partie ciała, takie jak głowa, korpus, nogi itp...

Możesz się teraz zastanawiać, ale im dłużej to robisz, tym gorzej, bo tak jak pisałem płyt w sprzedaży jest jedynie 1 30. Możliwe, że będę musiał zamknąć tę stronę jeszcze dziś lub jutro w zależności od tego ile sztuk z tych 30 zostanie sprzedanych.

Druga ważna rzecz jest taka, że zbieram zapisy jedynie do środy 23 października. Po tym czasie strona i tak zostanie zamknięta. Dlatego warto zamówić swoją kopię DVD już teraz, póki jest jeszcze dostępna!

Sprawdź opinie Klientów o moich szkoleniach:

Obejrzałem Punkty Witalne2 i jest ekstra. Bardzo dziękuję też za bonusy, które przed chwilą dostałem. Bardzo Ci dziękuję za to, co robisz. Jesteś niesamowity. Co prawda, jak na razie, tylko oglądam, ale i tak otworzyłeś mi oczy na możliwości obrony w różnych sytuacjach.

Pozdrawiam i serdecznie życzę powodzenia, Krzysztof

Krzysztof Fiech

Jeszcze kilka słów o kursie. Podoba mi się, podobnie jak poprzednie. Moim zdaniem, techniki pokazane są porządnie, zrozumiale. Duży plus za wybór faktycznie takich ruchów, które można szybko opanować. Generalnie: instruktaż jest naprawdę czytelny. Cieszę się że są te kursy, systema to wyjątkowo ciekawy styl walki wręcz.

Maurycy

Witam, powiem krotko : podoba mi się niesamowicie i i w gruncie rzeczy techniki tam zastosowane są przydatne jak najbardziej nawet na ulicy! Dzięki wielkie za ten kurs.

Krawczyk Krzysztof

Witam. A więc tak. Z mojego punktu widzenia - materiał kursu bardzo dobry i staranie omówiony. Bardzo rzeczowo i myślę ze dość jasno. To co bym dodał od siebie to przy technikach ujęcia jeszcze slow motion tak aby bardziej dojrzeć ewentualne przejścia bądź uderzenia. Moja ocena kursu 5+ Pozdrawiam.

Łukasz Ciecierski

Zbyszku, to co robisz jest rewelacyjne, bo jesteś po prostu mistrzem. Z przyjemnością oglądam ćwiczenia, które proponujesz, zwłaszcza tak proste jak ten ostatni. Dla gościa po 40-stce, który się zastał, to jest naprawdę rewelacja. Spróbuję poćwiczyć przez kolejne dni i mam nadzieję wpaść trochę w pewien rytm systematycznych ćwiczeń i odzyskania choć trochę formy. DZIĘKI WIELKIE, podziwiam CIĘ. Pozdrawiam,

Marek Ciepieniak

Dzień dobry Panie Zbigniewie kupiłem 7 dniowy trening , mam 63 lata, trenuje codziennie i czuję się bardzo dobrze, na pewno na moje samopoczucie mają decydujący wpływ Pańskie treningi, bardzo dziękuje.

Jarosław Sobieralski

Więc ile kosztuje ta płyta DVD?

Pewnie teraz zastanawiasz się ile będzie kosztowało to wydanie DVD? To jest bardzo dobre pytanie i pozwól, że szybko na nie odpowiem.

 • Zdobycie wiedzy, która pozwoliła mi nagrać ten materiał to ponad 35 lat ciężkich treningów, nauki od najlepszych Mistrzów i ciągłego rozwoju.
 • Poświęciłem grubo ponad połowę swojego życia by nauczyć się tego, co chcę przekazać Ci w tym DVD.
 • Gdybyś chciał nauczyć się tego na moich zajęciach, szkoleniach lub konsultacjach indywidualnych, musiałbyś zapłacić dużo więcej niż wynosi cena tego DVD.

Zatem jaka jest cena?

 • Rozważałem różne propozycje cenowe. Jednak doskonale wiesz, że cenię sobie zdanie moich Czytelników i chcę by cena zawsze była dostosowana do realiów. Chcę by każdy, kto chce, mógł poznać ten materiał.
 • Dlatego chociaż mógłbym dać dużo wyższą cenę i wiem, że sprzedałbym 30 sztuk, to zdecydowałem się na dużo bardziej przystępną opcję.
 • Zamiast 297 złotych (początkowa propozycja ceny tej płyty), za całe kolekcjonerskie wydanie na DVD zapłacisz jedynie 137 zł!
 • W tej cenie masz całe niedostępne normalnie szkolenie o 30 technikach nokautujących.
 • Ekskluzywnie wydaną płytę DVD w pudełku wraz z moją osobistą dedykacją dla Ciebie.
 • Koszty przesyłki.
 • To minimalna propozycja, za którą mogę zaoferować tę płytę i myślę, że rozejdzie się ona w błyskawicznym tempie, więc warto zamówić swoją kopię już teraz!

Masz 200% pewności, że to zadziała, albo oddam Ci pieniądze!

money back logo

GWARANCJA 200% SATYSFAKCJI:

Wraz z moim DVD masz pełną 30-dniową GWARANCJĘ SATYSFAKCJI! Jeśli płyta nie spełni Twoich oczekiwań, możesz napisać do mnie e-maila z informacją, że chcesz zwrot pieniędzy. Ja oddam Ci całą zainwestowaną kwotę, a płytę będziesz mógł i tak zatrzymać!

Nie musisz podawać powodu zwrotu, wystarczy, że w ciągu 30-dni napiszesz na adres:
kontakt@zbigniewsyc.pl – a ja oddam Ci pieniądze!

Robię tak, bo zależy mi na tym by wszyscy moi Klienci byli zadowoleni z moich produktów!

Skorzystaj z okazji i zarezerwuj swoją kopię DVD teraz:

Tak Zbyszek, chcę zamówić to limitowane DVD!

Wiem, że otrzymam świetny kurs wraz z 30 najlepszymi nokautującymi technikami, więc chcę zarezerwować jedną z 1 30 kopii tego kursu, zanim zostanie wyprzedany!

 • Zamawiam limitowaną płytę DVD już teraz.
 • Na płycie otrzymam wyjątkowe szkolenie: „30 Nokautujących Technik”.
 • Moja płyta będzie posiadała osobistą dedykację i będzie numerowana.
 • Wraz z płytą otrzymuję dodatkowy BONUS.
 • Koszty wysyłki są już wliczone w cenę.
 • Wystarczy, że po zamówieniu podasz nam swój adres do wysyłki płyt!

Zamawiając płytę DVD teraz za płytę płacę aż o 160 złotych taniej. Cena normalna płyty: 297 zł.

Cena dla Ciebie: 137 zł.

W cenę wliczona jest:

 • Dedykowana płyta DVD.
 • Przesyłka.
 • Bonusy.
Została 1 ostatnia kopia DVD.

Aby zamówić swoją wersję kursu dodaj ją teraz do koszyka i opłać swoje zamówienie. Po opłaceniu zamówienia podasz nam adres do wysyłki:

Najczęściej Zadawane Pytania:

 • q-iconKiedy otrzymam płytę DVD?

  Zaraz po opłaceniu zamówienia, poprosimy Cię o podanie danych do wysyłki płyty. Twoja płyta zostanie wysłana najszybciej jak tylko będzie to możliwe, na podany przez Ciebie adres. Równocześnie Twoje dane posłużą do zrobienia specjalnej dedykacji na płycie. O wysyłce będziemy Cię informowali na bieżąco poprzez adres e-mail.

 • q-iconJak złożyć zamówienie?

  Aby zamówić teraz swoją płytę DVD, należy kliknąć w przycisk: „Kliknij tutaj i zamów DVD”. Po przejściu na kolejną stronę, podajemy tam swoje imię oraz adres e-mail. Następnie na dole wybieramy sposób płatności (najpopularniejsze płatności elektroniczne PayU, obsługujące największe banki, BLIK i zwykły przelew), PayPal, oraz przelew na konto bankowe. Wybierasz jak chcesz zapłacić i klikasz w przycisk „Zrealizuj zamówienie”.  Zostaniesz przeniesiony na stronę swojego banku, lub otrzymasz dane do przelewu. Po opłaceniu zamówienia wyślemy Ci e-maila z prośbą o podanie danych do wysyłki. Twoja kopia zostanie zarezerwowana wyłącznie po opłaceniu zamówienia. Jeśli tego nie zrobisz, to przekażemy zamówienie komuś innemu.

 • q-iconCzy materiał będzie dostępny online?

  Nie! Tym razem, ten kurs jest dostępny jedynie na DVD, dla 30 osób, które dokonają zamówienia tego DVD. Nie planujemy udostępniania tego szkolenia online. Nie ma takiej możliwości. Po zamknięciu zapisów będzie ono w posiadaniu jedynie tych osób, które zamówią płytę DVD na tej stronie.

 • q-iconCzy mogę zapłacić przelewem?

  Tak. Wystarczy przy dokonywaniu płatności wybrać opcję: „Zwykły przelew”. Po wybraniu tej opcji zobaczysz dane, na które należy zrobić przelew w kwocie 137 zł. Po zrobieniu przelewu wyślij nam potwierdzenie, byśmy wiedzieli, że go zrobiłeś. Możesz również napisać na adres: kontakt@zbigniewsyc.pl i poprosić o dane do przelewu.

 • q-iconDo kiedy mogę zamówić płytę?

  Płytę można zamawiać maksymalnie do środy, 23 października 2019, lub do wyczerpania się nakładu wynoszącego 30 egzemplarzy. Wtedy strona zostanie zamknięta wcześniej.

 • q-iconCo otrzymam po zamówieniu?

  Po zamówieniu otrzymasz własną dedykowaną płytę DVD, wraz z kursem „30 Technik Nokautujących”. Płyta będzie numerowana, podpisana i z moją własnoręczną dedykacją dla Ciebie.

Podsumujmy wszystko szybko jeszcze raz:

 • Przygotowałem dla Ciebie limitowaną edycje płyty DVD z „30 Technikami Nokautującymi”.
 • Każda płyta jest numerowana i otrzyma moją osobistą dedykację.
 • Płyta jest dostępna jedynie w sprzedaży na tej stronie.
 • Płyta ma limitowany nakład jedynie 1 30 sztuki.
 • Nie można będzie zamówić płyty po wyprzedaniu całego nakładu.
 • Kurs nie będzie dostępny online.
 • Zamawiając teraz pokrywam koszty wysyłki.
 • Masz pełne 30 dni by testować płytę, gdy ją otrzymasz, a jeśli coś byłoby nie tak, to oddam Ci pieniądze.
 • Płytę można zamawiać jedynie do środy 23 października, lub do wyczerpania zapasów.

Pozdrawiam serdecznie,
Trener Zbigniew Syc - 10 DAN.

PS. Pamiętaj, że otrzymujesz coś unikalnego. Ciągle to powtarzam, ale ten kurs zobaczy jedynie 30 osób. To jest bardzo niewielka liczba osób i podejrzewam, że szybko będziemy musieli zamknąć tę stronę. Dlatego warto zamówić swoją kopię już teraz.

PPS. Otrzymujesz specjalne dedykowane DVD w pudełku, które jest numerowane i będzie zawierało spersonalizowane dla Ciebie informacje oraz mój podpis. To będzie wyjątkowa pamiątka, którą będzie posiadało wyłącznie 30 osób.

PPPS. Biorę koszty wysyłki na siebie, w cenie otrzymujesz już wszystko wraz z niezapowiedzianym bonusem. Wystarczy, że zamówisz i opłacisz zamówienie, a osobiście wyślę Ci płytę pod wskazany przez Ciebie adres. Pamiętaj, że zamówień można dokonywać wyłącznie do środy, 23 października, lub do wyczerpania zapasów!

Została 1 ostatnia kopia DVD.