Jak Obronić Się,
Podczas Napadu Na
Ulicy, KORZYSTAJĄC Ze
"100 Najlepszych Technik Do Samoobrony"?

Chcę Poznać Te Sto Technik!

Drogi czytelniku...

Jeśli chcesz stale i regularnie trenować, oraz codziennie poprawiać swoją kondycję i samopoczucie, oraz po prostu umieć sie dobrze bić, to lepiej przeczytaj każde słowo na tej stronie...

Ponieważ objaśnię Ci jak szybko poprawić swoje bezpieczeństwo na ulicy, nie tracąc czasu na długie i nudne treningi.

Ten system pozwala codziennie obserwować własne postępy i automatycznie zmotywuje Cię do dalszej pracy, bez zmartwień o kontuje.

... A najlepsza część jest taka, że nawet nowicjusz będzie mógł skutecznie obronić się na ulicy i poprawi swoją kondycję i sprawność fizyczną.

Rozumiem, że jesteś trochę nieufny. Prawdopodobnie kupiłeś już wiele kursów po których nadal stoisz w miejscu. Teraz będzie inaczej!

Bo podążając za moimi wytycznymi, wystarczy zaledwie 7 dni, by nauczyć się zupełnie nowych technik do samoobrony.

Złamałem pewien schemat i dosłownie zrozumiałem jak w prosty sposób można obronić się na ulicy...

Gdy zaczynasz trenować sztuki walki, to musisz wiedzieć o tym które techniki są najskuteczniejsze i których rzeczy warto uczyć się już od samego początku.

W gąszczu wszystkich informacji i technik, można sie po prostu zagubić.

Dlatego trzeba oddzielić te najskuteczniejsze i najlepsze techniki, od tych które nie działają.

Dostawałem na prawdę bardzo wiele e-maili z prośbami bym pomógł i zasugerował co warto trenować, a z czym lepiej dać sobie spokój, bo jest to jedynie strata czasu...

Po wielu namowach zdecydowałem się sporządzić listę
100 Najlepszych Technik Do Samoobrony.

Na początku myślałem jedynie nad tym by zasugerować te techniki, ale potem zrodził się pomysł by przygotować osobny materiał z dokładną demonstracją każdej techniki, - krok po kroku. Tak narodził się zupełnie nowy kurs "100 Najlepszych Technik Do Samoobrony ".

Gdzie mam zamiar pokazać Ci co warto dziś trenować i na czym warto się skupić, by poznać wyłącznie przydatne techniki!

W tym celu spotkałem się z moim przyjacielem i wieloletnim współpracownikiem, oraz asystentem Bartkiem Berezą (4 DAN) i razem opracowaliśmy 100 Najlepszych Technik - które działają na zasadzie automatyzacji.

Czyli po prostu bez  zbytniego myślenia.  Po kilku sesjach nagraniowych wiedzieliśmy, że udało się stworzyć  unikalny materiał którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Dlatego już teraz chciałbym zaprosić Cię do udziału w tym przedsięwzięciu i do pobrania tych materiałów na swój dysk oraz do szybkiego ich przestudiowania. Nagrywając ten materiał mieliśmy na względzie to, by był on ja najbardziej kompleksowy.

Dlatego dograliśmy dodatkowe materiały
pokazujące jak obronić się przed nożem!

Więc by nie przedłużać już za chwilę będę miał okazję zaprezentować Ci ten zupełnie nowy materiał.

Gdy zacząłem trenować sztuki walki, wiele osób było zachwyconych karate. Dziś jednak czasy się zmieniają i karate nie jest już tak przydatne jaki kiedyś. 

W realnej walce na ulicy jest raczej całkowicie nieprzydatne, ponieważ tam liczy się boks i proste techniki które mają na celu szybkie znokautowanie przeciwnika, przewrócenie go lub zniechęcenie do dalszej walki!

W walce na ulicy górę nad wszelkimi technikami, ma przede wszystkim doświadczenie. Możesz być największym mistrzem i możesz mieć najwyższy stopień w sztukach walki, ale gdy brakuje Ci doświadczenia, to możesz szybko przegrać każdą walkę.

Piszę o tym, bo właśnie bazując na swoich trzydziestoletnim doświadczeniu, nagrałem ten materiał by pomoc Ci rozróżnić na czym warto się skupić, a co lepiej porzucić już na samym początku.

Dziś bardzo popularne jest MMA...

Można powiedzieć, że na fali popularności, wiele osób wybiera właśnie ten sport - by zacząć swoją przygodę ze sztukami walki. I osobiście uważam, że to bardo dobre podejście,  bo uczysz się sztuk walki od najbardziej kompleksowej strony.

Tak samo jest z moim nowym kursem gdzie również dostajesz kompleksowe techniki w pigułce, bez rzeczy które nie działają, wyłącznie najlepsze i najskuteczniejsze techniki!

Wystarczy więc, że włączysz jedynie kurs i zaczniesz krok po kroku wdrażać te techniki które pasują Ci najbardziej!

Wszystko zadziała dla Ciebie tak jak tutaj obiecuję, bo bazujemy na ponad 50-letnim doświadczeniu Pszczyńskiej Akademii Sztuk Walki, oraz na doświadczeniu Systemy. Więc masz pewność, że otrzymujesz materiał w 100 procentach nastawiony, na skuteczność, prostotę i efektywność. Nie musisz już zastanawiać się co trenować i jaki styl wybrać, ponieważ daję Ci gotowe rozwiązania.

Ty musisz je jedynie wdrożyć i zastosować u siebie. Mój materiał jest świetnym uzupełnieniem wiedzy którą już posiadasz!

Dlatego poznanie tych materiałów będzie kluczowe dla Twojego dalszego rozwoju, oraz do dalszego zgłębiania technik Systemy i do lepszego poznania sztuk walki.

Ale przecież mówisz, że nigdy nie wiadomo co nas spotka na ulicy i kto nas napadnie?

Tak, ale mój zadziwiająco prosty system obrony, jest wyjątkowo skuteczny i łatwo się go nauczyć. Działa, ponieważ wykorzystuje element zaskoczenia i działa na zasadach automatyki. Naucz się i w chwili zagrożenia - zastosuj z automatu.

Co ciekawe, ten system jest łatwy do nauczenia się i nie trzeba poświęcać godzin by się go opanować.

Wierz mi... jeśli go zastosujesz, to mocno poprawisz swoje szanse na obronienie się na ulicy.

Dużo większa szansa na skuteczną obronę?

Spora część moich Klientów uważa mnie za specjalistę od samoobrony. Pewnie dlatego, że uczę ludzi sztuk walki już ponad 20 lat, a sam trenuję od 31. W tym czasie przez naszą akademię (PASW) przewinęło się kilkanaście tysięcy ludzi.

Ja nie uważam się za jakiegoś guru. Po prostu spędzam mnóstwo czasu na treningach i analizie moich działań. Całymi dniami zastanawiam się co jeszcze można ulepszyć i szukam rozwiązań.

...Ale dzięki temu wiem jak skutecznie się obronić!

I tak dosłownie od kilkunastu lat, obserwuję to co działa i to co nie działa i próbuję różnych technik, tak by uzyskać najlepsze rezultaty dla moich Klientów!

Aż udało mi się odkryć konkretny, prosty i skuteczny system do realnej samoobrony na ulicy...

Oto jak zyskać spokój i skutecznie się obronić!

Na ulicy istnieją dwa typy ludzi:

 • cwaniacy którzy bazują na strachu innych.
 • ludzie którzy na prawdę potrafią się bić.

Posłuchaj: większość ludzi którzy coś potrafią, to zazwyczaj osoby które nie napadają innych!

Najczęściej robią to cwaniacy którzy niby coś tam umieją ale bardziej bazują na tym, że ktoś się ich boi i na tym, że są ubrani w dres z trzema paskami.

Wiesz co? Taki cwaniak, na prawdę się zdziwi gdy zaczniesz robić na nim techniki których mam zamiar Cię nauczyć. Zdziwi się do takiego stopnia, że wyląduje na ziemi, a Ty będziesz mógł wezwać pomóc.

Oto w tym wszystkim właśnie chodzi! Ponieważ to Ty masz większy element zaskoczenia.

Wiem, że to mocne słowa!

Spójrz. Treningi trwają. Trenujesz czasem kilka lat. Co jeśli te treningi są nieskuteczne i ktoś Cię napadnie, a Ty się nie obronisz, tak jakbyś chciał?

Nigdy nie masz pewności co się wydarzy!

Chyba mógłbyś się załamać, gdyby okazało się, że styl który trenujesz nie działa w praktyce!

Dlatego uwielbiam system który przygotowałem, bo wiem, że zawiera tylko skuteczne metody samoobrony. Wiem bo testowaliśmy to w boju już wiele razy... To jest proste i to na prawdę działa!

Każdego dnia widzisz swoje postępy i wiesz na jakim etapie jesteś. Nie musisz zastanawiać się czy to co trenujesz jest dla Ciebie dobre czy nie. Po prostu masz pewność że to zadziała!

Możesz teraz zastanawiać się co tak na prawdę warto trenować, denerwując się coraz bardziej czy to na prawdę zadziała... ale to nie ma sensu!

Wierz mi, lepiej będziesz się czuł, gdy uzyskasz konkretny i solidny system treningowy i zobaczysz na własne oczy jak poprawia się Twoja kondycja i umiejętności.

Dlatego...

Odkryję przed Tobą mój system prowadzący do skutecznej samoobrony!

Zaraz powiem co w nim jest, ale najpierw objaśnię jak to działa... i co może zrobić dla Ciebie.

Po pierwsze musisz znać podstawowe elementy tego systemu. To pozwoli Ci zacząć i trenować tylko najskuteczniejsze techniki z pominięciem tych które nie działają.

Większość trenerów cieszy się gdy ludzie trenują, ale nie wiedzą, czy ci ludzie potrafią sie realnie obronić. A u mnie trenujemy właśnie po to by zwiększyć swoje szansę na skuteczną samoobronę na ulicy!

Faktem jest, że większość trenerów ma jakiś system treningowy. Niestety często jest on nieskuteczny i do niczego się nie nadaje. To zła wiadomość. Jeśli trenujesz kompletnie nieprzydane rzeczy to tak jakbyś w ogóle nie trenował!

Musisz nauczyć się skutecznej samoobrony, nawet jeśli teraz wydaje Ci się to zbędne!

I to jest to, czego mam Cię zamiar nauczyć:

 • Nauczysz się skutecznej samoobrony.
 • Zwiększysz swoją pewność siebie.
 • Polepszysz swoją kondycję.
 • Wejdziesz w stan relaksacji.
 • Zapanujesz nad swoim strachem.
 • Nauczysz się jak skutecznie uderzać i kopać.
 • Poznasz skuteczne uniki, przechwyty i obalenia.
 • Dowiesz się jak trenować w domu.
 • Poznasz najskuteczniejsze techniki Systemy.
 • Zrobisz pierwszy i najważniejszy krok by zacząć się rozwijać!

Poza tym zobaczysz jak skutecznie zmienić zwykły trening w skuteczny system do samoobrony i dostaniesz wszystkie ćwiczenia jak na tacy. Dlatego środku znajdziesz:

 • 100 Najlepszych Technik Do Samoobrony - DVD1: Czas trwania: 55:26. Instruktorzy: Zbigniew Syc i Bartek Bereza.

Cykl 100 Najlepszych Technik Do Samoobrony to kompilacja wiedzy, skuteczności i możliwości ludzkiego ciała. To uwzględnienie zasad obrony koniecznej.

W wielu sztukach walki zasada miękki-twardy jest podstawowym założeniem np. w koreańskim hapkido.

Taka forma treningowa pozwala dostosować obronę do zaistniałego zagrożenia. Jeżeli np. ktoś nas przepycha lub chce spoliczkować to możemy wytrącić go z równowagi.

Nie musimy go przykładowo od razu kopać w krocze czy wybijać mu zębów.

Jeżeli dla Ciebie ważnym jest by nie przekroczyć granic obrony koniecznej, to te techniki obronne są dla Ciebie.

Jeżeli trenujesz i posiadasz kodeks etyczno-moralny, to szkolenie jest dla Ciebie tą Gwarancją najwyższego poziomu technicznego tych lekcji jest mój ponad 31- letni staż w Pszczyńskiej Sztuce Walki i prawie 15 letni w uprawianiu Systemy.

Zaoszczędzisz wiele czasu analizując to szkolenie, ponieważ ja zrobiłem to za Ciebie!

 • 100 Najlepszych Technik Do Samoobrony - DVD2: Czas trwania: 60:26. Instruktorzy: Zbigniew Syc i Bartek Bereza.

Włożyłem w to nagranie pełne zaangażowanie i serce. Jestem usatysfakcjonowany efektem końcowym.

Analiza techniczna tego szkolenia uzmysłowi Ci jak ustawić się do obrony i skutecznie użyć kontry.

Zobaczysz czym są wytrącenia z równowagi w Systemie, jak zadaje się uderzenia tak oryginalne w tej sztuce walki i co bardzo ważne jak poradzić sobie z silniejszym napastnikiem.

Dzięki uprawianiu Systemy to możliwe! Kombinacje Pszyńskiej Sztuki Walki pozwolą Ci zrozumieć jak umiejętnie łączyć różne style np. boks z jiu-Jitsu i kung-fu.

Nauczysz się wszechstronności i pewnych kontrataków. Połącz PSW i Systemę i bądź nieprzewidywalny, wykorzystaj zaskoczenie wykazując się skutecznością.

Cała ta wiedza jest właśnie tutaj w "pigułce". Tak naprawdę ten ogrom ciekawych i skutecznych technik powinien być rozłożony na kilkanaście szkoleń jak to robi większość mistrzów.

Ja uważam, że nie ma takiej potrzeby by przepłacać. Niestety z tego słyną Rosjanie. Potrafią szkolić i szkolić, aż człowiek ma dość, non stop trenować podstawy, a kasa leci. Osobiście uczciwie nagrałem szkolenie.!

Chcesz to skorzystaj! Szczególnie polecam tym, którzy są zdecydowani by trenować. Jeżeli nie jesteś zdecydowany ten materiał może Cię przekonać!

 • 100 Najlepszych Technik Do Samoobrony - DVD3: Obrona Przed Nożem. Czas trwania: 58:06. Instruktorzy: Zbigniew Syc i Bartek Bereza.

Obrona przed napastnikiem uzbrojonym w nóż. To pozycja niezbędna dla każdego adepta sztuk walk!

Niestety wiele szkół i stylów to pomija koncentrując się tylko na wersji sportowej danego systemu.

Niezbędnym jest ściągnąć przysłowiowe rękawice i  poczuć na sobie kontrolowany atak nożem. To zupełnie inna taktyka walki. Tutaj stanie w gardzie Ci  nie pomoże. Zdaję sobie sprawę, że to trudne formy obrony, ale nie niemożliwe!  

Oczywiście lepiej uniknąć takiej sytuacji np. zastosować ucieczkę. Jednak co zrobisz gdy pójdziesz z bliską Ci osobą bądź z dzieckiem? Uciekniesz? Jeżeli chciałbyś skutecznie przeciwstawić się takiej ekstremalnej sytuacji to ta porcja wiedzy jest Ci niezbędna!

Nauczysz się schodzić z linii ataku, przejmować nóż i skutecznie go kontrować. To wiedza wprost ze szkoleń służb mundurowych. Uzupełnij swoją sztukę walki o ten zakres programowy i bądź przygotowany na takie sytuacje. To szkolenie Ci to umożliwi i wskaże kierunek do takich treningów.

W skrócie, dostajesz wszystko co potrzebne, żeby skutecznie się obronić!

Chcesz wreszcie nauczyć się bić?

Spójrzmy prawdzie w oczy. Wiele osób trenuje sztuki walki, ale gdy ich ktoś napadnie to nie wiedzą co zrobić.

Są bezsilni. Stres ich paraliżuje i powoduje, że kompletnie nie wiedzą co zrobić....

Tylko, że każdy trenuje sztuki walki by się obronić.

To chyba oczywiste?

Od tego zależy, czy będziesz skuteczny w realnej walce.

Wygrywa ten, kto jest wstanie lepiej zareagować i znokautować przeciwnika.

Dlatego jeśli myślisz poważnie o skutecznej samoobronie, to lepiej zobacz mój materiał już teraz!

Odkryję przed Tobą mój system prowadzący do skutecznej samoobrony!

Posłuchaj! Prowadzę własny klub z wieloletnimi tradycjami. Robię wiele szkoleń i ogólnie nie narzekam na brak Klientów, ponieważ po prostu codziennie prowadzę zajęcia, a w weekendy organizuję seminaria w całej Polsce.

Nie zależy mi na tym na tym, by każdy się tego nauczył, ale mam swoją misję. Chcę poprawić bezpieczeństwo wielu ludzi i chcę uczyć etycznych i skutecznych sztuk walki!

Dlatego postanowiłem nagrać to wszystko w formie kursów i udostępniać w Internecie. Skoro można trenować fitness on-line, to można też trenować sztuki walki!

To nie jest żaden problem, jeśli chcę się to robić. Ja jestem sam i jedynie  w ten sposób jestem w stanie przekazać swoją wiedzę do szerszej rzeszy osób. Dlatego to robię!

Zatem ile kosztuje Twój program szkoleniowy?

Osoby, które chcą się tego nauczyć na prywatnych warsztatach i lekcjach personalnych płacą mi za to średnio po 5 tysięcy złotych za całe szkolenie.

...i pomimo, że to strasznie dużo pieniędzy, to wszystkie te osoby dziś piszą do mnie z podziękowaniem.

Ale nie chce od Ciebie 5 tysięcy. Choć uważam, że kurs jest wart wiele więcej. Zależy mi na tym, aby jego cena była bardziej przystępna dla wszystkich.

Więc ile? 2 000 zł?

Nie.

1000 zł?

Na początku myślałem o cenie 997 zł. Na pewno miałbym przy takiej cenie Klientów.

NATOMIAST po głębszym namyśle stwierdziłem, że cena 997zł również będzie nieprzystępna dla wszystkich.

Dlatego ostatecznie zdecydowałem się udostępnić mój kurs prawie za darmo!

Prawie, ponieważ jego cena do czasu zakończenia promocji, będzie wynosiła jedynie 47 zł - na pokrycie kosztów hostingu plików z tym materiałem na serwerze...

Nie chce dokładać do tego kursu i chciałbym byś go poznał, więc oddaję Ci go prawie za darmo!

Jest tylko jeden haczyk - promocja kursu w tej cenie kończy się DZIŚ o 23:59!

Nie zaczynaj żadnego treningu
bez tego planu treningowego!

Poważnie ...nie rób tego.

Ten plan jest sprawdzony i wypróbowany przez wielu moich kursantów z całej Polski.

Wystarczy skorzystać z tego szkolenia by poprawić swoje bezpieczeństwo oraz radykalnie zwiększyć siłę swojego ciosu.

A cena kursu nie powinna stanowić dla Ciebie ŻADNEJ przeszkody. Bo twoja inwestycja wynosi tylko:

997 zł!

Tylko 47 zł!

Dosłownie za grosze możesz wypróbować ten system. W końcu staniesz się jednym z nielicznych ludzi którzy faktycznie umieją się skutecznie obronić. Zobaczysz radykalne zmiany w swoim treningu i już nie będziesz chciał wrócić do starych metod treningowych.

Zaoszczędź sobie niezliczoną ilość czasu na próby i testy. Przestań marnować swój czas na treningach i zacznij trenować w sprawdzony i skuteczny sposób. Wypróbuj ten sprawdzony system: "100 Najlepszych Technik Do Samoobrony“.

Jeśli chcesz natychmiastowych wyników kliknij przycisk poniżej!

Dodaj do koszyka za 47 zł >>>